Sayfa 634/651 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. daha dayanamadım hepsini sattım . zarar çok. ama bu hisse artık adam olmaz.
    bize bu zararı tattıranları rabbime havale edip bu topiğe elveda diyorum.
    kalanlara bol şanslar dostlar......
    Burada yazdıklarım kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi değildir.

2. Borsaya sürekli yeni küçük yatırımcılar ve yeni katarlılar geliyor haberleri bitmediği için, buralar tarihi dip deyip alacak yatırımcılar bekleniyor olabilir. Yoksa bu tahta kapanıp çoktan tarihin çöplüğüne gitmişti. Arkası nasıl olsa sağlam, kapatan yok, adam da devam yenileri öpmeye.
    Görüşlerim yatırım anlayışınıza uygun olmayabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by mendelson Yazıyı Oku
    daha dayanamadım hepsini sattım . zarar çok. ama bu hisse artık adam olmaz.
    bize bu zararı tattıranları rabbime havale edip bu topiğe elveda diyorum.
    kalanlara bol şanslar dostlar......
    slm dostum yazan çizen yok ya herkes sattı yada ahali sessiz eğer key sattı ise bunlar bir halt çevirir bence yanlış yapmışın satmayla benim 200 üm 15 oldu batarsa oda batsın zaten kalan parayı borsada bir günde kaybedip kazanıyoruz filmin sonu ya batak yada kurtuluş bakalım ne olurson bir kozu var konkordat onu bilinçli başvurmuyor niye çünkü eğer tahsislisermaye ile şirketi satarsa alan şahıs şirketi işler hale getirmek için konkordate başvurması gerekecek bakalım filmin devamı çekilmişmi

4. tahsisli sermaye ile satış dediğin tam olarak nedir?

5.  Alıntı Originally Posted by murat ertiş Yazıyı Oku
    tahsisli sermaye ile satış dediğin tam olarak nedir?
    şirket tekrar faliyet yapacaksa bedelli yapamaz nominal altında para koyacak kişi ye özel tahsisli sermaye koyar ve karşılığında yeni pay çıkar120 milyon lot olur 240 milyon lot piyasada dolanır yüzde yüz yapılırsa yeni gelen parayla çarklar dönmeye zorlanır konkordate ilede borçlar bir müddet ertelenir davalardan bir müddet kurtulur yani bir daha son perde filim çekilir tabi yönetmen akgiray ailesi nasıl bir film çeker baş rol kendimi olur yoksa benimi yapar bilemezsin inşallah romantik olur

6. 50 kuruştan almış birisi için 1 kuruş o kadar fark etmez ama 7 kuruştan almış bir kişi için 1 kuruş %15 eder dikkatli ol.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

7. kimsenin moralini bozmak istemem ama şirket öz semayesini yitirdi, marka değeri artık diplerde kimse bu şirketi ne alır nede sermaye koyar, hiç bir borcunu ödeyemiyor,zaten elektronik cihaz satışları artık mağazalardan bitti gibi, şuan olanlarda can çekişiyor.
    tavsiye değildir .
    Burada yazdıklarım kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi değildir.

8. Bu bimeksin internet sitesine ne oldu varmı bu işlerden iyi anlayan biri. Arama motoruna bimeks yazıncada ilk sırada çıkardı oda çıkmıyor artık

Sayfa 634/651 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •