Sayfa 11/20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Endeks izi ...

1.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

haftalık xu100 önemli olduğunu düşünüyorum 115257 altındaki haftalık kapanışlara dikkat edilmeli ...
     Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

xu100 haftalık güncel grafik ...

peki ne olabilir 107948 altındaki haftalık kapanışlarda 80.000 hedef olabilir ... haftalık kapanışlarda şuan için denge rakamı 107948 mutlaka takip edilmeli bence ...

güncel ....
    Attached Images Attached Images

2.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

usdtry haftalık grafik 3,84 üzeri haftalık kapanışlarda dikkat edilmeli ....

güncel ... grafikte dikkat edilecek durum fiyatların dengelenmediği hala ...

3. işctr haftalık ... grafikte denge rakamı 6.32 olduğunu düşünüyorum haftalık kapanışlar bu denge rakamı üzerinde olduğu sürece sıkıntı yok altında haftalık kapanışlar görülmeye başlanırsa dikkat edilmeli

4.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

işctr haftalık ... grafikte denge rakamı 6.32 olduğunu düşünüyorum haftalık kapanışlar bu denge rakamı üzerinde olduğu sürece sıkıntı yok altında haftalık kapanışlar görülmeye başlanırsa dikkat edilmeli

güncel haftalık işctr ....

5.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

güncel ... grafikte dikkat edilecek durum fiyatların dengelenmediği hala ...

güncel haftalık usdtry ... fiyatları dengelendiği görülüyor bence aşağı yönlü hareketler bekleniyorsa 4.58 altında haftalık kapanışlar beklenmeli ...

6.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

haftalık xu100 önemli olduğunu düşünüyorum 115257 altındaki haftalık kapanışlara dikkat edilmeli ...
     Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

xu100 haftalık güncel grafik ...

peki ne olabilir 107948 altındaki haftalık kapanışlarda 80.000 hedef olabilir ... haftalık kapanışlarda şuan için denge rakamı 107948 mutlaka takip edilmeli bence ...

güncel xu100 haftalık ...

Sayfa 11/20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •