Sayfa 128/323 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

1. Mohikan burda karşılıksız insanlara yardım etmeye çalışıyor...Her şeyi bilemez ki...mutlaka hatalı olduğu analizlerde olabilir ama saygısızlık yapılmamalı...Beyler insanları sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız...Sayın Pakbaris sizde özel mesajınızda ölçüýü aşan bazı yazılar yazdığınızı kabul etmelisiniz...Bu kelimeler yakışmıyor size...Mohikan değerli bir insan biz tüm forum olarak evladını kaybettiği zaman derinden bir acı duyduk...öyle bir acı ki adeta ailemizden biri vefat etmiş gibiydi...Sağlıcakla kalın...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Sn PakBaris,

Bu sekilde bir uslup ve tartismanin kimseye bir faydasi olmayacagi asikar. Gereksiz yere mevzuyu uzatmanin bir anlami yok kanaatindeyim. Ayrica, Mohikan Hoca ilk defa yanilmiyor. Yani bir eksik yada fazla yanilmis olmasi birseyi etkilemez. Hoca'nin buradaki emeklerini ve harcadigi zamanin degerini azaltmaz. Insaniz hepimiz, yaniliriz da. Hoca daha cok yanilir, cunku biz birsey yapmiyoruz ama Mohikan Hoca her gelen istege yetismeye calisiyor. Hem nezaketen, hem de yardimci olma niyetiyle yaklasiyor her istege.. (Bence yanlis yapiyorlar, ama bence. Peki ben kimim? Hiiiic!!!!)

Daha once de yazmistim, ottan copten kagitlarin sayimi da, analizi de olmaz. Spek ne isterse o yana gider diye...Ama bizim halkimiz o tur kagitlari cok sever. Cunku kisa sureli de olsa cok buyuk hayaller kurma sansi verir o tur kagitlar. Herseyi sifirlayip, borsaya ve speklere de lanet okumadan cikmaz bu arkadaslar...Cunku diger akli basinda kagitlarda 20-30 kat kazanma hayalleri kuramazsiniz.

Ben bu forumdasimizin uslubunu ve itiraz seklini begenmedim, tasvip de etmiyorum. Ama hakkin teslim edilmesi adina belirteyim (ki, bunun benim acimdan bir onemi yok. Dediigm gibi, insaniz, yaniliriz. Dogru tahmin etmemiz ne kadar normalse, yanilmamiz da o kadar normaldir.); Mohikan Hocam, soylediklerinizin dogru oldugunu dusunuyorum, boyle basit bir sey icin yalana tenezzul etmeyecek birisiniz. Ancak, hersey olup bittikten sonra, Matriks'e sucu atmanizi kabul etmiyorum. (Yanilmaniza zerre kadar itirazim yok ve COK normal karsiliyorum. Hatta kac defa yanilirsaniz yanilin, benim icin farketmez. Harcadiginiz zaman ve iyi niyetiniz onemlidir nezdimde...) Ancak, eger analist yapiyorsaniz, kullandiigniz datanin saglamligindan emin olmak, sizin sorumlulugunuzda diye dusunuyorum.

Selam ve muhabbetlerimle,

freesky
    Freesky, ortada ne suç var ki matrixe atacağım.

7.94 üstünde 2 zirve dediğimiz ikinci zirve 18.5 ile bugün oldu.

Düzeltmesi çok derin olur diye de yazdım daha 2 gün önce.

Evet dalga boyutunu tahmin etmek mümkün değil, ama dalga sayısını hesaplayabiliriz.

Eski sayıma sadece 2 dalga daha eklendi.

2 dalga eksik sayılma nedenini örnek vererek anlattım inanmak sana kalmış.

Ama şunu iyi bil ki ben yalanı hiç sevmem dostum.
    DUHUL : 1999

3. Değerli hocam derim nereye kadar çıkış yapar

4. Degerli hemserim...sen bizlere ( kucuk yatirimcilara ) her zaman lazimsin....

5. Sn monikan BİST te bir kaç gün sürebilecek 2- 3 gün falan bir düzeltme olabilirmi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,690
     Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku

Evet dalga boyutunu tahmin etmek mümkün değil, ama dalga sayısını hesaplayabiliriz.

Benim okuduğumdan da anladığım budur.

7.94 üstünde 2 zirve dediğimiz
    zirvenin neresi olacağını kimse bilemez, tahta yapıcıdan başka.

yapılan analiz %100 tutacak diye de bir şey yok, öyle olsa her 50otçu köşeyi dönmüştü.

analize bakar, kafanıza yatan kısmını değerlendirin, son kararı siz verin.

yapılan analiz tutmadı diye, başlığa gelip, EGO tatmini yapmayın.

bilemedin,

biliyorsan, analizi sen yap, başlığa bakmana da gerek yok.

bir kaç kişi var, mohikan terse düşsün de lafı ÇAKAYIM.

Aportta bekliyorlar sanki, daha iyisini biliyorsan, yaparsın analizini koyarsın başlığa, üyeler faydalanır.

Not: kimse cevap yazmasın bana, beğenmeyen okumasın, başlığı !!!

Başlığı tekrar açtım, Sn Mohikan yazar yine
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. Sayın mohikan, bir kendini bilmezin yüzünden bırakmayın buralara. İlk topiği açtığınızdan beri takip ediyorum sizi. Kulaklarınızı tıkayın ve gülüp geçin. Bu tipler herzaman olacaktır zaten. Sizi bilen biliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku

Hocam,

Zaten hemfikir oldugumuz icin yazmak zorunda hissettim kendimi. Ifadem heralde daha iyi olabilirdi. Ama dediginiz gibi ortada suc yok, yalan da yok. Sadece dil surcmesi diyelim. Matrix'e soyleyelim, bidaha size data verirken ekstra hassasiyet gostersin. Sonra carsi karisiyor yoksa.

Hocam, ben sizin 1/100000000 dahi yalan soyleme ihtimaliniz oldugunu dusunsem ne burayi okurum, ne de yorum yazarim. Emin olabilirsiniz. Zaten oyle bir kastim olmadigini da acik acik soyledim. Bir de, bu dalga boylari arasindaki cok buyuk farklar rahatsiz ediyor beni. 7,9 nere, 18 bin neree!!! Belki sizin icin bir dalga boyu farkediyor ama, benim icin 100% un uizerinde bir fark bu; azbuz degil yani. O yuzden de herkes islemlerini kendisine gore ayarlamali diye dusunuyorum.

Analiz, temel, teknik, grafik, haber, beklenti, konjonktur, ulke ve dunya gundemleri vs lerin hepsinden azcok istifade edilmeli sanki. Sadece bir tarafa bakarak karar almak cok dogru olmayabilir. Sonra gelip burada agliyor arkadaslar, ayip oluyor...

Hayirli ve bereketli kazanclar..

freesky

PS: Sizin analizleri dinleyip SAHOL, dinlemeyip TATGD aldik ya, hayirlisi bakalim. 1/4 KRDMD vakasi ciksa, raziyiz aslinda.

Bin tane grafik koyarsiniz, 900 kisi istifade eder de; bir basarisiz analize gelen itirazin cikardigi gurultunun 10 da biri kadar tesekkur gelmez....

Ama bunca insanin dualarini almak, gonlunu kazanmak az birsey olmasa gerek. Cogu arkadasimiz da sessiz takipci sanirim. Cok fazla topa girmek istemiyor arkadaslar, yogun olduklarindan dolayi sanirim.

Sayfa 128/323 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •