Sayfa 5/30 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 237 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Xu030 endeks

karışık bir piyasa olacağını düşünmeme rağmen, böyle her gün panik satıışların sonu nereye varacak, yoksa bir gün yeter bu kadar oynaştığımız diyip bi sabah long olanları eller havaya diye teslimmi alacaklar diye hep bunu düşünüyorum..

bugünki bu kadar sert alımların oluşturduğu boşluğun hemen yarın dolduracaklarını düşünmüyorum. yarın yukarı aşağı hareketlerle günü cüzi bi şekilde eksi kapatacağını ve bir gün sonra (perşembe)beklenilen düzeltmenin yapılacağını düşünüyorum..

endeksin yatay bir şekilde kapatmasna rağmen, ben endeks30 34.460 ara desteği üzerinde yukarı aşağı hareketlerle günü kapatacağını düşünüyorum. sonuç olarak endeks30 ara desteğine kadar olan satışları normal karşılayıp asıl sıkıntınının bu rakamı kırmasıyla başlayacağını düşünüyorum. 34.460 dikkat!!..

4. hayırlı olsun hocam
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    hayırlı olsun hocam
    teşekkür ederim sağol.ama sizde benim kadar tecrübelisiniz. forumdaş desek

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    teşekkür ederim sağol.ama sizde benim kadar tecrübelisiniz. forumdaş desek
    eksik olmayın... ben de sizin yorumlarınızı ilgi ile takip ediyorum... yukarıdaki mesajınıza istinaden ... nacizane görüşüm .. haftalık olarak 136500 (görecekse şayet ) kırılır mı kırılmaz mı .. buraya kitlendim... buranın kırılması demek x100 111300 kırması demek ...ozaman işler long tarafına yıkılırmı dersiniz... kırılacak demiyorum yanlış anlaşılmasın..... olasılık bende % 40 a %60 ...siz nasıl görüyorsunuz ???

gerçi ters taraftan bakıyoruz olaya ama birleştiğimiz nokta aynı siz alt desteğe ben üst dirence
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

endeks30 34.460 destek yazdım ama 34.522 den dönmüş. belkide bu kadar düzeltmeyi yeterli görmüş olabilirler. bu mantığa göre destek üzerinde LONG trade etmek mantıklı olabilir.

Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    eksik olmayın... ben de sizin yorumlarınızı ilgi ile takip ediyorum... yukarıdaki mesajınıza istinaden ... nacizane görüşüm .. haftalık olarak 136500 (görecekse şayet ) kırılır mı kırılmaz mı .. buraya kitlendim... buranın kırılması demek x100 111300 kırması demek ...ozaman işler long tarafına yıkılırmı dersiniz... kırılacak demiyorum yanlış anlaşılmasın..... olasılık bende % 40 a %60 ...siz nasıl görüyorsunuz ???

gerçi ters taraftan bakıyoruz olaya ama birleştiğimiz nokta aynı siz alt desteğe ben üst dirence
    biliyosunuz ben olayı günlük değerlendiriyorum ve bugünki düşüncemi yazdım. bişey diyemiyeceğim.

Sayfa 5/30 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •