Sayfa 779/781 İlkİlk ... 279679729769777778779780781 SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. son birkaç gündür işlem hacmi bayağı yükseldi ancak kağıt gitmiyor ..borsanın temel kuralı işleyecek gibi duruyor.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    son birkaç gündür işlem hacmi bayağı yükseldi ancak kağıt gitmiyor ..borsanın temel kuralı işleyecek gibi duruyor.ytd.
    banada öyle geliyor. hele ki bugün haberi tekrar yayınlayıp ya rakamla yazdık anlamıyosunuz yanında yazıyla da yazdım 216 milyon bakın bin değil niye almıyosunuz hissemi alın işte dedi resmen. gerçi dediğim gibi farketmez düşsün. zamanı gelince ya çıkacak yada bizlede davalık olacak. başka kaçar yolu yok.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    banada öyle geliyor. hele ki bugün haberi tekrar yayınlayıp ya rakamla yazdık anlamıyosunuz yanında yazıyla da yazdım 216 milyon bakın bin değil niye almıyosunuz hissemi alın işte dedi resmen. gerçi dediğim gibi farketmez düşsün. zamanı gelince ya çıkacak yada bizlede davalık olacak. başka kaçar yolu yok.
    Bu görüşünüzde haklı bile olsanız fiyatın bulunduğu seviye itibarıyla hissenin pazarla(n)ması olarak görmüyorum.
    Keşke şirket yönetimi hissenin değerinin anlaşılması için özel bir çaba içine girse veya girmiş olsa.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Şirketin dosyası o kadar kabarık ki,,her şeyde "acaba"yine bizi tufaya mı getiriyor görüşü hakim alacak olan da soru işareti ile bakıyor,,dolayısı ile yatırımda en önemli ilke güven duygusudur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Hayırlısı olsun insAllah kazanırsınız.aslinda buraları hak etmiyor ama belki bir gün hak ettiği yeri bulur.baska hissemden umdugumu bulursam tekrar 1.50 lerr insAllah düşmez düşerse affetmem tüm paramla yazilirim..yanlış bir iş yapmışım farkında değilken çok komigim ya.ytdğil seneryodur.umut dünyası işte hayalle yatıp hayalle kalkmak.bana bakıp hisse alan kerizdir

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by yüksel sezer Yazıyı Oku
    Bina iyi de anel yapının ne kadar borcu var acaba Borcu çoksa anele bilancosuna konsolideden kar gelmez 25 milyon kira geliri faiz ve kur farkına gider
    ANEL YAPI nın bu kadar yüksek borcu varsa, bedelli sermaye artışına giderse baxı şeyleri çözğm olur. Bedelliye katılmayanların paylarını da Anele alabilir belki

Bu hisse bir Borsa kanseri Allah bekliyenlere sabır versin hem de öyle az sabır değil.Hisse 200 milyonluk ihale alıyor hisse 10 kuruş gidiyor hem de yerin dibindeyken geçen sene şeytan diyordum bilinen zat için şeytan bile yanında emekli olmuştur.

Adam gitmemesi için her şeyi yapıyor 74 alındı.Verdi 116bin satış yazdı nasıl bir zihniyet anlamış değilim.

Sayfa 779/781 İlkİlk ... 279679729769777778779780781 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •