Sayfa 781/781 İlkİlk ... 281681731771779780781
Arama sonucu : 6244 madde; 6,241 - 6,244 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. Daha önce de yazmıştım. Karar ağacında geldiğimiz yer almakla/satmak arasında değil. Almakla/almamak arasındadır.
    Baktığınız zaman beklentiler sıralı; temel olarak borsanın en düşük değerlenmiş birkaç şirketi arasında ( bir rating listesinde ilk sırada olduğunu gördüm), telekom uzlaşmazlığı şöyle veya böyle çözülecek, temettü veriminde borsanın bu sene ilk 15-20 şirketi arasında yer alır, yeni alınan işle birlikte 2020 ortasına kadar yeterli bir sözleşme büyüklüğüne gelindi, yıl içinde yurtdışından yeni ihale haberleri gelebilir.

Bu kadar beklenti sıralıyken elinde tutanlar satmayı düşünmezler. Mal gelmedikçe de piyasaya yön verenler buralarda tekerleğin ağır ağır dönmesi gibi ileri geri hareketlerle pay sahiplerini yoklayabilirler.

Bir tarafta da bir sürü beklenti diğer tarafta patrona olan çok derin güvensizlik.

Sıcağa kar dayanmaz.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Daha önce de yazmıştım. Karar ağacında geldiğimiz yer almakla/satmak arasında değil. Almakla/almamak arasındadır.
    Baktığınız zaman beklentiler sıralı; temel olarak borsanın en düşük değerlenmiş birkaç şirketi arasında ( bir rating listesinde ilk sırada olduğunu gördüm), telekom uzlaşmazlığı şöyle veya böyle çözülecek, temettü veriminde borsanın bu sene ilk 15-20 şirketi arasında yer alır, yeni alınan işle birlikte 2020 ortasına kadar yeterli bir sözleşme büyüklüğüne gelindi, yıl içinde yurtdışından yeni ihale haberleri gelebilir.

Bu kadar beklenti sıralıyken elinde tutanlar satmayı düşünmezler. Mal gelmedikçe de piyasaya yön verenler buralarda tekerleğin ağır ağır dönmesi gibi ileri geri hareketlerle pay sahiplerini yoklayabilirler.

Bir tarafta da bir sürü beklenti diğer tarafta patrona olan çok derin güvensizlik.

Sıcağa kar dayanmaz.
    an itibariyle 1,79 olduk. hergün yavaş yavaş yukarı.. uzun vadeli düşünelim, hep beraber kazanırız. günlük hareketlere aldanmamak gerek. ana hedef 4 lira üstü..

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku

Haber desteği şartı ile 1.82 lere atması lazım.
    1.87 leri gördü.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

61.2 milyon yuro lu iş ortaklığı ile alınan iş,nisan 2020 de bitecekmiş.2019 da bitirdikleri kısımdan hakediş alırlar,
    Katardan yeni iş haberi gelmedi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 781/781 İlkİlk ... 281681731771779780781

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •