Sayfa 88/329 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 697 - 704 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Toplayabildikleri kadar toplamaya çalışıyorlar , haber düştükten sonra yukarı olacak sanıyorum.
    ytd

2. tabanda bile miliyonlarca işlem oluyor ip ellerine geçmiş istedikleri yöne çekiyor ya topluyaçaklar ya da ilgilene vereçekler işlerine akıl yetmiyor

3.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    taban işlerine yaramaz gibi geliyor bana ilği çekmek istiyorlar diye düşünüyorum tahminimde inşallah yanılmam
    Tabanda 130 bin Lot satıcı var

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. İnş brüt takas cezası almaz kardaşı 27.90 olup 200 ü gördü

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Kardaşı Beyaz

6. hisse brüt takasa girer mi?

7.  Alıntı Originally Posted by kralarslan Yazıyı Oku
    hisse brüt takasa girer mi?
    valla oraya girermi bilmiyorum ama bize girdiği kesin.

8. ***FLAP*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

07.05.2018, 18:31:31

***FLAP*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [FLAP] İlgili Fonlar [] Türkçe BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, FLAP.E payında 08/05/2018 tarihli işlemlerden (seans başından) 22/05/2018 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.* VBTS kapsamında 03/05/2017 tarihinden (seans başından) itibaren 17/05/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyeceği duyurulan FLAP.E paylarındaki açığa satış ve kredili işlem yasağı, VBTS kapsamında getirilen brüt takas uygulaması ile birlikte 22/05/2018 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.* Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

Sayfa 88/329 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •