Sayfa 246/329 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

G*tğyle inatlaşan altına sıçar. Bizim durum bu, inatlaşmaktan vazgeçtim

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Lanet olsun satyim kurtuldum...

3.  Alıntı Originally Posted by YaBgUdOkUz Yazıyı Oku
    Merril'in elinde lot yok ise ve yarın al-sat'a başlayacaksa , merril almaya başladığı anda hisse 5.80 seviyesini görebilir. Çünkü merril flap'ta ne zaman hisse almaya başlasa hisseyi 10-15 kuruş yukarı çekiyor. Dolayısıyla yarın 5.75 -80 gibi verilir ve merril'in satması beklenir. Tabi 2. Bir senaryo daha var. Merril alır ve hisse yükselirse trend dönüşü olduğu düşünülerek ya da gerçekten spek tarafından dönüş yaptırılarak hisseye yatırım girişleri sağlanır. Bu da hissenin yarın + kapatmasını sağlar. Ben yarın çok yukarda olmasa da + kapanış bekliyorum.
    merril bugün 70.360 lot alım yaparak en iyi alıcı olmuş.merril geçmişte olduğu gibi alıma devam ederse flap'ta trend yeniden yukarı dönebilir.ki 5.15 seviyesi üzeri kapanışlar umut verici.bekleyip görmek gerek.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Beyaz Bürüt takasa girmiş bu da eksi açabilir sabah Beyaz daha önceden girmişti bürüt takasa yüzde 20 değer kaybetmişti yine girdi ne olacağı belli gibi yine

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

5. Flap beyaz a göre güçlü kalmış gibi beyaz yüzde 20 düşerken bu yüzde 1 düşmüş demek her zaman beklendiği gibi olmayabiliyor normal de bu da en az yüzde 5 düşmesi gerekirdi ama beklenti değil başka şeyler olur Yarında bilanço son günü bakalım bilançosu nasıl gelecek

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

6. Beyaz yarın artı olur beyaz da büyük oyunlar dönüyor

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Brüt sonu 20 lere kadar onu açık hatta daha yukarısı sabreden kazanır 20e fiderkende cezalı gitti

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 246/329 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •