Sayfa 247/329 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Bu beyaz da 2 milyon lot 2.3 milyon lot birisi bildirim yapmış kap a kayıt ettirmiş yani önümüzdeki günlerde beyaz satış yemeye devam mı edecek belirsiz bir durum var ortada Kayıt ettiren de beyaz ın ortağı sahiplerinden

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

2. 2 milyon lot değil tl oda yaklaşık 300bin lot yapar

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bilanço hala yok ortalıkta...

Borsa yanan bir ateş gibidir , erimeden ısınabilmek lazım...

4. Blanço yayınlandı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bilançoyu inceleyebilen oldumu acaba?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bilançosu zarar açıklamış banka borçları olmuş eskiden yoktu bilançoyu baya bozmuşlar ilerisi için şu açıkladığı bilanço ile bir şey demek zor

Beyaz ın da karı düşmüş baya onun da bilançosu bozuk geldi Gurubun tüm kağıtlarında bilançolar belirsiz

Ote yandan Dolar borcu olan Derimod un bilançosu süper geldi karı artmış ne acayip bir borsa bu

7. Hatırlayacağınız gibi 5.90 larda iken 4.80 i dillendiren bendim . Bugün itibariyle , dediğim bant da kırıldı . Ama maalesef içinde bulunduğumuz süreç nedeniyle alım yapılacak bir durumda değiliz.. Bunun tek adı var , o da kriz ! Kağıtta olanlar arkalarına bakmadan kaçsınlar , zararını daha da katlamasınlar ,tavsiyem bu . Zaten masa sandalye şirketi idi ( bazıları bana hadi ordan dese de ! ) bu bilançoyla , gidebilecek yeri daha önce de uğradığı 1,50 lerdir ...

Gerçekten çok üzgünüm , daha çok yazacak şeyim var ama içimden gelmiyor.
    YTD.

8. Thumbs up manipülasyonun kralı

Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Hatırlayacağınız gibi 5.90 larda iken 4.80 i dillendiren bendim . Bugün itibariyle , dediğim bant da kırıldı . Ama maalesef içinde bulunduğumuz süreç nedeniyle alım yapılacak bir durumda değiliz.. Bunun tek adı var , o da kriz ! Kağıtta olanlar arkalarına bakmadan kaçsınlar , zararını daha da katlamasınlar ,tavsiyem bu . Zaten masa sandalye şirketi idi ( bazıları bana hadi ordan dese de ! ) bu bilançoyla , gidebilecek yeri daha önce de uğradığı 1,50 lerdir ...

Gerçekten çok üzgünüm , daha çok yazacak şeyim var ama içimden gelmiyor.
    YTD.
    sayın admin. sitede manipülasyon serbestse biz de bilelim.

Sayfa 247/329 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •