Sayfa 38/329 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 297 - 304 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Ky bu kadarmı nefret etmiş bu kağıt tan?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. KAP: [BERA FLAP ISBIR ISCTR SASA TEKTU VKGYO ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/654366 Payların Borsada İşlem Gören Niteliğe Dönüştürülmesi
    Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler BERA, FLAP, ISBIR, ISCTR, SASA, TEKTU, VKGYO
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    BERA 1 BERA HOLDING A.S. E AHMET GENÇLER 6.255,000
    FLAP 2 FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI OTOMOTIV VE TURIZM A.S. E AHMET GENÇLER 751.829,750
    ISBIR 3 ISBIR HOLDING A.S. E CANBERK FISKECI 65,610
    ISCTR 4 TÜRKIYE IS BANKASI A.S. C GRUBU E AHMET GENÇLER 500,000
    SASA 5 SASA POLYESTER SANAYI A.S. E AHMET GENÇLER 10,000
    TEKTU 6 TEK ART INSAAT TICARET TURIZM SANAYI VE YATIRIMLAR A.S. E SONER YILMAZ 14.500.000,000
    VKGYO 7 VAKIF GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. E AHMET GENÇLER 20.000,000
    (*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
    (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

SPK Bülteninden : " Beyaz " hisseleri için FLAP'a işlem yasağı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Bu haber yarın kağıdı nasıl etkiler acep ??

Alıntı Originally Posted by Bal_parmak1963 Yazıyı Oku
    Bu haber yarın kağıdı nasıl etkiler acep ??
    8 ocakta da işlem yasağı haberi vardı

Kap : Flap 12:51

flap.e ıslem sırasında sureklı ısleme ara verılmıs, tek fıyat emır toplama baslamıstır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. 11800 altı varmı nerede duracak acep

8. Yay iyice gerildi, bir anda 11.80 kere kadar sallaması ve seansın duracağını da çok iyi bildikleri halde ve Afrine müdahaleyi ayrıca da düşen endeksi de bahane ile son bir kez Beyaz da da yaptıkları gibi hareketler sezinledim şahsi düşüncem bu yönde .

Sayfa 38/329 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •