Sayfa 47/329 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 369 - 376 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Simdi bedelsiz sermaye arttirimi kurulda kabul edilirse olacakmis tarih belli degil galiba. Hisse bugun cenneti cehennemi gosterdi sagolsun haftaya yine 26 27 gorur mu supheliyim. Ortalamalar ne alemde

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mamimo Yazıyı Oku
    Simdi bedelsiz sermaye arttirimi kurulda kabul edilirse olacakmis tarih belli degil galiba. Hisse bugun cenneti cehennemi gosterdi sagolsun haftaya yine 26 27 gorur mu supheliyim. Ortalamalar ne alemde

Haftalık grafik te ikili tepe riski oluştu 25.40 ve 27.00 tepeleri...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Haftalık grafik te ikili tepe riski oluştu 25.40 ve 27.00 tepeleri...

Yani buralari bir daha denicek mi demek? Simdi hocam flapi yeni takip ediyorum teknik pek isliyor mu bu hisse de

4.  Alıntı Originally Posted by mamimo Yazıyı Oku
    Yani buralari bir daha denicek mi demek? Simdi hocam flapi yeni takip ediyorum teknik pek isliyor mu bu hisse de
    Yok, eğer benim dediğim gibi ikili tepe oluştuysa düzeltme yapacak demek.. Bu düzeltme yatay olur veya aşağı yönlü olur bunu spek bey bilir... Teknik konusuna gelirsek kusursuz bir teknikten bahsedemem ancak spek yinede bunun için çaba harcıyor... yükselirken veya düşerken döndüğü noktalar kanal tepeleri veya dipleri oluyor.. Uygun bir zamanda grafik paylaşımı yaparım

5.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Yok, eğer benim dediğim gibi ikili tepe oluştuysa düzeltme yapacak demek.. Bu düzeltme yatay olur veya aşağı yönlü olur bunu spek bey bilir... Teknik konusuna gelirsek kusursuz bir teknikten bahsedemem ancak spek yinede bunun için çaba harcıyor... yükselirken veya düşerken döndüğü noktalar kanal tepeleri veya dipleri oluyor.. Uygun bir zamanda grafik paylaşımı yaparım

Bu bedelsiz sermaya arttirimi olana kadar genelde hisseler yukselir oldugunda dusus gerceklesir diyorlar sirketin gelecegi nasil bu kadar oynak bir hisse ben bi aralar yatasta gordum ama yatasin patronu kraldir

6. Borazan formasyonu bitti galiba

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bukadar hareketli kağıtta kimse kalmamış gibi görünüyor.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

8. Yenide 27 leri görür mü acaba fikri olan var mi arkadaşlar.

Sayfa 47/329 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •