Sayfa 299/329 İlkİlk ... 199249289297298299300301309 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Bizim orada böyle meref yoksunlarına anası belli babası bin beşyüzelli deriz...

2. â€Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz.. Lan bu kadar ****** çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?†CAN YÜCEL.

4. bolinger band daraldı
    hacimsiz yükselişler gördük bu hafta tekrar geri verdi.
    bu hafta çıkış bekliyorum .

5. Ben 4 tl civarını hedefleyen bir TOBO formasyonu görüyorum saatlik grafikte,sağ boyun cuma veya p.tesi kırılmalı artık...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
    eskiden istanbulda konfreans olsa giderdi bugün de islam işbirliği konferansı var ama tık yok!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 299/329 İlkİlk ... 199249289297298299300301309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •