Sayfa 239/329 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. 6 altına verdikçe satanlar mal toplar spek salak değil,ben de bir kısmını yukarıdan sattım aşağı gelse alırım
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

2. Borsa da gümledi -%2. speklere mal boşaltma imkanı da doğdu

ytd

3. bir anda endex kagidi oldu amk.ytd.

4. Bence,

Sermaye arttırım hikayesine göre hisse yükseltildi. Daha sonra iptal yönünde sonuç geleceği tahmin edilerek ortak satışı yapıldı ve halka açık oranı 83,47’e yükseldi.

Bu saatten sonra ihtiyatlı olmakta fayda var. Zaten şirket hiç temettü vermiyor. Yüzde 16,53 ile şirketi yöneterek temettüleri kendileri yemekteler.

Bence; Bilanço açıklansa ne olur. Resim ortada olup, kumar kağıdı olmuş.

Selamlar,

5. KAP in yayinladığı yazının ekini okudum da gerekli düzeltmeler yapılarak tekrar başvuru yapilamazmi

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Bence,

Sermaye arttırım hikayesine göre hisse yükseltildi. Daha sonra iptal yönünde sonuç geleceği tahmin edilerek ortak satışı yapıldı ve halka açık oranı 83,47�e yükseldi.

Bu saatten sonra ihtiyatlı olmakta fayda var. Zaten şirket hiç temettü vermiyor. Yüzde 16,53 ile şirketi yöneterek temettüleri kendileri yemekteler.

Bence; Bilanço açıklansa ne olur. Resim ortada olup, kumar kağıdı olmuş.

Selamlar,
    İçi boş şirket, bilançodan zaten bişi gelmez. Elindeki beyaz hisselerinden zaten zarar etti.
    Yazılarınız çok doğru..yok yeniden sermaye artırımına başvurur mu, spek mal toplar düşünce gibi düşünmem bu hissede.
    Analizi yapılmaz ve güvenilmez hisse.

ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ayranbuz Yazıyı Oku
    İçi boş şirket, bilançodan zaten bişi gelmez. Elindeki beyaz hisselerinden zaten zarar etti.
    Yazılarınız çok doğru..yok yeniden sermaye artırımına başvurur mu, spek mal toplar düşünce gibi düşünmem bu hissede.
    Analizi yapılmaz ve güvenilmez hisse.

ytd
    Bi kere hatayla girdim, girdiğime pişmanım. Zararım çıksa açık bakmam bile.

ytd

8. Bu bedelsiz olayina çok bel bağlamıştım tam uzuncu olduk artik. maliyet çok yüksek iki haneli rakamlar hayal ediyordum kar bile edecektik

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 239/329 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •