Sayfa 241/329 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Gün içi iyi al sat fırsatı veriyor ver açığa al geri aşağıdan al aşağıdan ver yukarıdan böyle kağıt görmedim bu tip kağıtlarda al sat yapılabilir

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Takip edenler bilirler , yaklaşık 2 aydır 6 yı dip yapması gerektiğinden bahsediyordum 7.10 larda dolaştığında bile .Bu durumda 4.80 leri görmesi gerekiyor kv de. 3.50 - 4.50 aralığını ov de alım fırsatı olarak görüyorum. Gelecek 9 aylık bilançoya bağlı olarak satış hedefini belirleriz. Slmlr
    YTD
    Aslı astarı temeli mantığı yok.dostum Bi 9'a yolculuk diyorsun dönüp teeee orta vadede 4.50 diyorsun. Ne temel var ne teknik. İlerde patron geri alımı olacağı ve bedelsiz için tekrar başvuru yapılacağı konuşulmaya başlandı. Ne 3 lirası ne 4 lirası.???

4.  Alıntı Originally Posted by YaBgUdOkUz Yazıyı Oku
    Aslı astarı temeli mantığı yok.dostum Bi 9'a yolculuk diyorsun dönüp teeee orta vadede 4.50 diyorsun. Ne temel var ne teknik. İlerde patron geri alımı olacağı ve bedelsiz için tekrar başvuru yapılacağı konuşulmaya başlandı. Ne 3 lirası ne 4 lirası.???
    Evet önceki yorumlarinda bende okudum 9 lara yolculuk yazdığını şimdi ne değiştiki

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. flap patronlarının niyetlerinin sadece malı götürmek olduğunu varsayalım.

bence bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde, tüm şirketi çökerteceklerini düşünmüyorum.

mantığa aykırı. bakıp izleyeceğiz.

ancak en azından cuma günü kısa ve öz bir bilgilendirme ile tekrar başvuru yapılmak üzere çalışmalara başlanmıştır ifadesini görmemiz gerekirdi. hissenin aşağı doğru salınmasında ana sebep sahipsizlikten başka bir şey değildir.

6. Bıri çıkıp ta şu şirketin hisselerini borsada toplayip patronu masasindan kaldirsa diyorum bi bedelsizi becemeyen patron ne işe yarar

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Oooo kimseler yok en son ben yazmışım firtina öncesi sessizliğidir bu umarım

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. aşağı salmaya başladı,4 ler 5 ler gelirmi bilemem ama spek salmasyon moduna girdi sattık aşağıda bekliyoruz
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

Sayfa 241/329 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •