Sayfa 422/1001 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,416
    Afiyet olsun sofra

Rakı Sofrası 10

Günü hafif tempoda tamamladım. . Sabah 8de kalkılacak yavaştan tv izleme moduna geçeyim uyuyana kadar 3 olur.. Kimselerde yok gidip yatayım bari..

Reha Kaya şuan dipçiklerinden gibi ayakta sarışın kovalıyordur soğuk Tavşanlı akşamında .. Neyse sayılı gün geçer biter .

Devam edenlere afiyet olsun , şimdiden iyi haftalar sofra ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. tadi yok

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Günü hafif tempoda tamamladım. . Sabah 8de kalkılacak yavaştan tv izleme moduna geçeyim uyuyana kadar 3 olur.. Kimselerde yok gidip yatayım bari..

Reha Kaya şuan dipçiklerinden gibi ayakta sarışın kovalıyordur soğuk Tavşanlı akşamında .. Neyse sayılı gün geçer biter .

Devam edenlere afiyet olsun , şimdiden iyi haftalar sofra ..
    Onsuz buranin tadi yok Sn. MedwiG. Insallah tez cikar icerden. Bu sizin Bizansli ona bile tolerans gostermemis. Kendiside sohbetlerden uzak simdi. "hapis yata yata biter, aldirma gonlum aldirma, sarisinlar ice ice biter aldirma gonul aldirma, yenileri gelene kadar"
    Kaliniz saglicakla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,752
    Hem sohbet, hemde bilgi amacıyla hafta sonu yaşadığım.
    Kardeşim hediye söylemesi ayıptır. jak danial s oldno 7(bu konuya değineceğim) getirmiş. Açarken bir tuhaf, kolay açılım bandı yok. Muhafaza sert, makas kullanmak zorunda kaldım. Azimliyim yürüyorum. Baktım bilyalı tapa, ön yargılı olma dedim. Hedefe ulaştım. O NE TAT!
    Böyle bir şey olamaz.
    kırmızı kısım izahı; dainal s kardeşler 13 adet, bu 7. olduğundan.
    Neyse fışkıtmalı soda, buz bir tek gitti.
    Ambulans çağırmamak için, kardeşimi arayıp sordum nereden aldığını?
    Sonuç KOS çıkmıştır.
    Ya kardeşim sadece alkol +su ve +akide şekeri.
    İnsan içine taze vanilya+ fırınlanmış meşe odunu filan koyar. Direk basmışlar.
    Belli ki ortak Türk.
    Diyeceğim dikkat.
    Birden aldı bir gülme . Bunu içen sonradan görme, işte wisky bu derken içinden gözünü sevdİğimin rakısı diyordur.
    Kafanızı şişirdim. Benden de AOS

gaya beyi anar giderim
    eyi adamdı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. 1 günlük dinlence yeter.

AOS

Sofra boş .. Millet alkolü mü bıraktı ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Dükkanı açayım .

1 saate başlarım..

Afiyet olsun sofra.

Sayfa 422/1001 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •