Sayfa 772/1001 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    Dün akşam sağolsun kırmadı isteğimizi Zekai baba birisi varki istek göndermiştim yıllardır unutulmuş söylenmeyen bir şarkıyı okuyacağım dedi Canlı dinleme fırsatı bulduk, ben hiç unutmadım keyifle dinliyorum her zaman, ağzına yüreğine sağlık, AFİYET OLSUN GENÇLER

Rakı Sofrası 10

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Buraya kadar derkene, ancak başladık ve daha yüzlerce değerlendirilecek, laf geçirilecek fotoğraf var!
    Eee koskoca rakı sofrasının fotoromanı da uzun olur heyecanla yenileri bekliyoruz

Bu arada Fahrettin abiye uğradım direk “ Reha Kaya Eskişehir’e gelmiş hemde kaç kere gelmiş ama bana uğramamış hiç yakıştıramadım bir daha geldiğinde uğramazsa yüzüne bakmam“ dedi . Ben elçiyim ileteyim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. bugun dukkan is yapamamis, zararina kapilari kapatmis. Sayin Reha Bey isletene bir ayar ver lutfen.Taaa uzaklardan severek izledigim bu topikin sessiz kalmasina musade etme lutfen. Bu bizansli dediginden bu topige bir hayir gelmez. Ona kose masa filan verme.Hepinize saygilar.

4. Afiyet olsun sofra..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Her gün bu parçayla başlıyorum.. 90 lı yıllarımı şimdiki yıllarıma bağlıyor herhalde....
    https://youtu.be/DcgPCU10Bek
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Eee koskoca rakı sofrasının fotoromanı da uzun olur heyecanla yenileri bekliyoruz

Bu arada Fahrettin abiye uğradım direk “ Reha Kaya Eskişehir’e gelmiş hemde kaç kere gelmiş ama bana uğramamış hiç yakıştıramadım bir daha geldiğinde uğramazsa yüzüne bakmam“ dedi . Ben elçiyim ileteyim
    Hakikaten Fahrettin abiye karsi, cok ayip oluyor.

Bir ara gelip etlerinden opmem lazim, Bizanslinin uygun olmadigi zaman gelirim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

RAKI SOFRASI ESKİŞEHİR 14.07.2018

Ahalide hayran hayran bakıyor, ne bu hizmet deye!

Enver beyin agzı açık, dili dışarıda!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

RAKI SOFRASI ESKİŞEHİR 14.07.2018

Ali bey haklı olarak bu kadar hizmete bahşiş bekliyor, Cemal bey ise çoktan salağa yattı bile!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 772/1001 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •