Sayfa 802/1001 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Öyle zordur kolay mi Rakı sofrası bu En son ben girdim , önce wildcard ile aldılar , Reha Kaya ve ekip sorguya cektiler bir çok zorlu etapları geçtim , en son sözlü sınavında verdim öyle girebildim Laf aramızda notları da kıt biraz kolay kolay başarılı olunamıyor .
    Henüz aday adaylığına bile erişemedik.

Forumda trol leşi olmayan sözlüye de giremiyormuş. Litrelik Irakı ile gitsek etkisi olur mu?
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

05:01 olmuş bile .. İyi sabahlar ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. Whisky yaşayanların içkisidir.. Doğrudur.. amma rakı hikayesi yarım kalanların..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Hikayeyi tamamlayamayacakların... Tamamlama ihtimali olmayanların.. Ve bunu bilerek yaşamak zorunda olanların..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

SGK düğmeye bastı: Toplu ödeme yapılacak
    Star.com.tr 12 saat önce

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), kayıtlarında bulunan emekli Bağ-Kur'lulara verilen maaşlarda sehven oluşan eksiklikleri gidermek için düğmeye bastı.© Star Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), kayıtlarında bulunan emekli Bağ-Kur'lulara verilen maaşlarda sehven oluşan eksiklikleri gidermek için düğmeye bastı.
    Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), kayıtlarında bulunan emekli Bağ-Kur'lulara verilen maaşlarda sehven oluşan eksiklikleri gidermek için düğmeye bastı.

Bu kapsamda emeklilerin maaş dosyalarının yeniden tarandığı öğrenildi. İnceleme sonucunda eksik ödeme yapıldığı belirlenen Bağ-Kur'lulara bu paralar iade edilecek. Maaş düzeltilecek, geriye dönük eksik ödenen tutarlar da toplu olarak verilecek.

YANLIŞLIĞI BİLDİRDİLER

Bu kapsamda, 2009 yılında emekli olan bir Bağ-Kur'luya şimdiye kadar bin 305 lira eksik yatırıldığını tespit eden SGK, bu vatandaşa toplu olarak ödeme yaptı. Tespit ettiği eksiklikle ilgili vatandaşa bir yazı da gönderen SGK, 'Kurumumuzca bağlanan yaşlılık aylığınızla birikmiş aylık tutarlarınızın maaşınızı aldığınız banka şubesine ödenmesi için talimat verilmiştir. T.C kimlik numaranızı gösterir nüfus hüviyet cüzdanınızla birlikte ilgili banka şubesine müracaatınız halinde söz konusu tutar tarafınıza ödenecektir' şeklinde bilgi verdi. SGK'nın taramasını yaptığı Bağ-Kur'lu sayısının 700 bin kişi olduğu bildirildi. (Güneş)

https://www.msn.com/tr-tr/finans/eko...id=mailsignout

Sofrada enteresan seyler paylaşılmaya başlanmış .. Lütfen dikkat edelim ..

Yarın akşam içmeyeceğimi düşünerek 1 saate çok yavaş tempo ile başlarım ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,425
    İyi akşamlar afiyet olsun sofra..

Sayfa 802/1001 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları