Sayfa 812/1001 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

İşlem tamam sabah mesai var ...

Kimselerde yok zaten

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Vaktiniz olursa bir okuyun dostlar ...

http://www.hisse.net/topluluk/entry.php?b=183

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Vaktiniz olursa bir okuyun dostlar ...

http://www.hisse.net/topluluk/entry.php?b=183
    Allah hepsinden razı olsun ağlayacaktım nerdeyse,vatanı için minicik yavrusunun donmasını göze alıp o kara kışta askere öküz arabasıyla o engebeli yollarda mermi taşıyan mübarek insan,çocuk bir hafta üşüttü hastalandı içim gitti kaç gündür,evlat acısı hiçbir şeye benzemez,feda etmişler vatan için,bize Türk lüğümüzü unutturmaya çalışıyolar tek dertleri bu,dağıtıp ükeyi bölüp talan etme derdindeler Tr biterse herşey biter hainler çoğaldı bir bir piyasaya çıkıyorlar ama başaramayacaklar biz burdayız her zaman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Afiyet olsun devam edenlere. Çoluk çocuk uyuyunca gecenin en güzel kısmı bana kaldı yine. iyi geceler.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Tukkani acalim, belki gelen neyim olur!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    ben ikinci dubleyi devirdim 2 daha sallarım duruma göre,yıllar önce babamın bir arkadaşı vardı doktorlar kanser olmuşsun 6 aya kalmazsın demişler,bu da işi serseriliğe vurmuş her akşam beyoğlu aksaray alemde iç rakıyı sabahlara kadar adam nemi, oldu dersiniz,

Alıntı Originally Posted by mehmet37 Yazıyı Oku
    ben ikinci dubleyi devirdim 2 daha sallarım duruma göre,yıllar önce babamın bir arkadaşı vardı doktorlar kanser olmuşsun 6 aya kalmazsın demişler,bu da işi serseriliğe vurmuş her akşam beyoğlu aksaray alemde iç rakıyı sabahlara kadar adam nemi, oldu dersiniz,
    Doktorlar gebermis, bu bir 20 yil daha yasamistir, neredenmi biliyorum kendimden!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Doktorlar gebermis, bu bir 20 yil daha yasamistir, neredenmi biliyorum kendimden!
    aynen öleceksin denilen adam 15 sene alemde yaşadı hayatını üstüne ölüm sebebide kanser değil beyin kanaması,ölmeden babamı aramıştı çok iyiliği vardı vakti zamanında demiş parayı buldum çufalla de göndereyim bizimki istememiş sonradan da ölüm haberini aldık gerçek dosttu,geçenlerde bir tanıdıgım 52 yasında karacğer knserıne yakalanmş 4-5 ay yasar demişler haberi yok adam kendini eve kapatmış dinleniyor içkiyle alemle işi yok,çok üzüldüm diyecem vur kendini rakıya şaraba oda olmuyor Allah tan hayırlısı

Sayfa 812/1001 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •