Sayfa 14/26 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 105 - 112 arası.

Konu: QNBFL - QNB Finans Finansal Kiralama

1. mayıs 24 duydu herhalde 300 mılyon dolar bır kac a anlaşıyoz 3 ay gectı haber yok kredı alsalar da bı gorsek neler olacak

2. kımsecıkler yok bı cacık olmaz bundan

3. dokuz aylık gelecek benım gorusum en kotu 30 000 000 en ıyı ıhtımalle 43 000 000 ucunce ceyrek tootalde 101 000 000 edecek yada 114 000 000 dokuz aylık bnce mukemmel olur bıde benı sasırtır yuksek kar acıklarsa yıne herhalde olu taklıdı yaparsa yapcak bısey yok

4. kalkınma bankasının 6 aylık karı 27 000 000 bızım yarımız kadar degıl kagıt nerelerde bız nerelerde 10 sene oncekı fıyatlardayız

5. uc bes lota goz dıktıler satıcam bı cacık yok kacarsa yapcak bısey yok hepıt topu 300 500 lottu kalsın dedık ıllerde bıtcoın gıbı olur brlkı dedık ama nafıleeee kımse yanlış yonlendırmım belkı ben satar sızın kısmetler acılır pazartesı ola hayrola 100 200 lot aselsan alsak yeter gecenlerde bırı 97 senesı 500 lot alan aselsan su anda 5 000 000 yapıyo mus aselsan gomelımde bı 20 seneye ucar

6. Sermaye Piyasası Kurulunca verilen kayıtlı sermaye tavanı izni, 2014-2018 yılları (5 yıl) için
    geçerlidir. 2018 yılı sonunda izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılamamış olsa dahi, 2018
    yılından sonra Yönetim Kurulunun sermaye artırım kararı alabilmesi için; daha önce izin verilen
    tavan ya da yeni bir tavan tutarı için Sermaye Piyasası Kurulundan izin almak suretiyle genel
    kuruldan 5 yılı geçmemek üzere yeni bir süre için yetki alınması zorunludur. Sözkonusu yetkinin
    alınmaması durumunda Şirket yönetim kurulu kararıyla sermaye artırımı yapamaz.
    Şirketin sermayesi, gerektiğinde Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Mevzuatı hükümleri
    çerçevesinde artırılabilir veya azaltılabilir.
    Yönetim Kurulu 2014-2018 yılları arasında, Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine uygun olarak
    gerekli gördüğü zamanlarda kayıtlı sermaye tavanına kadar nama yazılı pay ihraç ederek,
    çıkarılmış sermayeyi artırmaya yetkilidir.
    Yönetim Kurulu, Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine uygun olarak gerekli gördüğü
    zamanlarda kayıtlı sermaye tavanına kadar yeni pay ihraç ederek çıkarılmış sermayeyi artırmaya,
    pay sahiplerinin yeni pay alma hakkının sınırlandırılması ile primli veya nominal değerinin
    altında pay ihracı konularında karar almaya yetkilidir.Yeni pay alma kısıtlama yetkisi pay
    sahipleri arasında eşitsizliğe yol açacak şekilde kullanılamaz.
    Sermayeyi temsil eden paylar kaydileştirme esasları çerçevesinde, kayden izlenir.

7. kaldı 20 gün ben hala sermaye arttıracaklar diyorum.

8. QNbfnb tavan yapıyor bu taban yapıyor....

Sayfa 14/26 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •