Sayfa 9/26 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 65 - 72 arası.

Konu: QNBFL - QNB Finans Finansal Kiralama

1. FFKRL Solo 2017/12 Aylık NET DÖNEM KARI (ZARARI): 93966000 Yıllık Değ%:60

2. Sabretmeye devam içiyoruz şarabı ........ arabı

3. [IMG][/IMG]
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. [IMG][/IMG]

5. Karlılık böyle devam etsin yeter

6. Mart ayının ilk haftası genelkurul gündemi belirlenecek.. sermaye artışı haberi gelmesini bekliyorum ve umarım üst limit olan 575 milyona çıkarırlar ödenmiş sermayeyi...hissede bir derinlik kazanır...ayrıca son çeyrek bilanço bende büyük bir hayalkırıklığı yarattı...
    şubat ayıda hareketli geçecek 9 şubat tarihinde 16 adet taşınmaz ihalesi var ayrıca takipteki alacakları satacaklar heryıl olduğu gibi.. sayın muzaka ya itibar puanı veremedim selam olsun...

içiyoruz şarabı ..... arabı

7.  Alıntı Originally Posted by nordstren Yazıyı Oku
    Mart ayının ilk haftası genelkurul gündemi belirlenecek.. sermaye artışı haberi gelmesini bekliyorum ve umarım üst limit olan 575 milyona çıkarırlar ödenmiş sermayeyi...hissede bir derinlik kazanır...ayrıca son çeyrek bilanço bende büyük bir hayalkırıklığı yarattı...
    şubat ayıda hareketli geçecek 9 şubat tarihinde 16 adet taşınmaz ihalesi var ayrıca takipteki alacakları satacaklar heryıl olduğu gibi.. sayın muzaka ya itibar puanı veremedim selam olsun...

içiyoruz şarabı ..... arabı
    Saygılarımla ustadim.

8. Sayın Nordstren ve sayın muzaka, öncelikle selam ve sevgileri iletirim,
    Bu hisseye yatırım yapmayı düşünüyorum, çok kıymetli bilgilerinize ihtiyacım var, cevaplayabilirseniz çok sevinirim,
    Hisse yakın zamanda gözüme takıldı, incelemeye başladım, finansalları çok iyi hissenin, C grubunda işlem görüyormuş, bu hisse ne zaman C grubuna girdi? Dolaşımdaki pay %1,06 mı gerçekten? hissenin daha önce piyasa yapıcısı varmıydı? C grubundan çıkmak için FDP değerinin 10 milyon TL.ve üstü olmadı gerekiyor, B grubuna geçmesi icin 15 TL.gibi bir fiyata ulaşması gerekiyor ki cok zor bir durum bu hatta imkansız gibi bu sene icin düşünürsek, hiç yatırımcı iliskileri ile gorusebildinizmi B grubuna geçiş aşamasını, firma hiçbir şey yapmayacak mi C den çıkmak icin? Kısa ve orta vade icin beklentileriniz nedir bu hisse icin?
    Almak istiyorum bir yandan, diger yandan da hissede hiç hacim yok, sürekli düşüş var, birde alım yapmak istersem örneğin 10 bin lot hangi fiyatı yazmam lazım ki düşük fiyattan gelsin, hiç C grubu hisse almadım da, beni aydınlatırsanız bu hisse icin şimdiden çok teşekkürler,

Sayfa 9/26 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •