Special Days Image
Sayfa 15/26 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 113 - 120 arası.

Konu: QNBFL - QNB Finans Finansal Kiralama

1. satıcı yok kudurmuşlar, uzun zamandır 300-500 lot alan diğer gün tabana satış gönderiyor mal bulamıyorlar operasyon çocukları topu topu 692.000 lot hisse var...sermaye arttırımı gelirse ortalık şenlenir aksi halde katarlılar ateist olana kadar sürünürüz...

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

QNBFL Solo 2018/12 Aylık NET DÖNEM KARI (ZARARI): 73588000

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Bu cenazenin takas durumunu rica etsem bi arkadas paylasabilirmi?

5. son ceyrekte acayıp zarar yazmıs son 9 aylıkta 93 98 kardaydı bu

6. son ceyrek goremedı ben sımdı 9 aylık kactı 93 98 se 73 acıklamıs 26000 zarar mı acıklamıs oluyo aydınlatırsanız sevınırm

7. 2018 finansal kiralama şirketleri için çok zor bir yıl oldu,şirketler ciddi zararlar yazdı.mesela ak finansal kiralama ciddi zarar yazdı..yasal kayıtlara göre iş finansal kiralamadan bile daha fazla kar ettik...şirket iyi yönetiliyor...C gurubu olduğundan sürünüyor...

8. Ay sonunda genel kurul var .yatırımcıları memnun edecek sonuçlar cıkmasını temenni ediyorum..
    yarınlar güzel olacak diyorlar ,bugünlerde dünlerin yarınları değil mi?

Sayfa 15/26 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •