Sayfa 161/232 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

1. Halkın tokadı gercekten sert olacaktır emin ol Dümenigge. Kurtuluş savaşı örneği gibi... o örnekte olduğu gibi tüm dalkavuklar xtirolup gideceklerdir buralardan.
    Dolara yatırım yanlış diyorsun, İsviçre frangı biriktiriyorsun sanırım.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şu belediyelerin bağış toplamasının yasaklanması,ekmek dağıtımlarının engellenmesi işlerine ne diyorsunuz.
    tek elden organizasyon olsun diye yapıldı bence iyi de oldu

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    mansur ve ekrem icraat yaparlarsa millet onları bırakmaz
    bu millet aptal değil
    ancak icrat yapmazlarsa ki şuana kadar önemli bir icraatları olmadı konuşma dışında
    halkın tokadı çok serttir
    Evet bence de akp gene alırız diye belediye seçimlerini yeniledi,800 bin fark yedi.Ben bile inanamadım o tokada.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

halka almayın dedikten sonra tek kuruş dolar almışsa bile büyük hata yapmıştır
    önemli olan şey: ona kimse eskiden "dolar alma" dememiş.. o da almış..üstelik ülke yönetirken..

şimdi başkalarına akıl verme hakkını nerden buluyorsunuz..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    önemli olan ona kimse eskiden alma dememiş.. o da almış..üstelik ülke yönetirken..

şimdi başkalarına akıl verme hakkını nerden buluyorsunuz..
    karıştırdınız eskiden almıyan yada hiç dolar almayan bendim
    cumhurbaşkanı doların ülke ekonomisini çökertmek amacıyla kırbaç olarak kullanıldığı anlarda doğal olarak dolar almayın dedi

tek elden organizasyon olsun diye yapıldı bence iyi de oldu
    İyi de ben hükümete para yolladım mı çok da emin olamıyorum,malum borç çok o para borcumuz var diye başka kaleme aktarılırsa.İşsizlik fonunun parası amacı dışındaki başka kalemlere aktarıldı o fona devlet tahvili kondu diye biliyorum.Belediye daha sağlıklı parayı dağıtıyor diye düşünüyorsam.Doğru yanlış bu düşüncem nedeniyle bağışımı belediyenin dağıtmasını istiyorsam.Bunda ne zarar var ki.

Sayfa 161/232 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •