Sayfa 70/232 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 553 - 560 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

nerde doalrları 3.40 dan sattı para mı kalıdı enflasyon karşısında hepsi eridi gitti
    bi dahaki dünya kupasına kırathaneler açılsada bedava çay kek maç izlesek diye bekliyordur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    dolar alanların elinde patlayacak,tuvalet kağıdı,kötü şey,çook çirkin canım...
     Alıntı Originally Posted by watcher46
    Peki biz bu eurobondları alıp sigorta yaptıramıyormuyuz?
    Mesaj kotası dolmuş: Buradan yazdım.

Cevap yazdım ama sanırım gitmedi. Bir ülkenin eurobond faizi , Amerikan hazine tahvil faizinin üzerine o ülkenin cds risk primi eklenerek hesaplanıyor. O nedenle *kabaca* Türkiye eurobondu + Türkiye cds'i almak Amerikan hazine tahvili almak demek. Hatta çifte komisyondan dolayı daha da maliyetli olabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    peki bu grafik neden dolarin bittigi anlamina geliyor?
    Ben bu grafikten doların bittiği anlamını çıkartmadım. Grafikte bana göre bir bakıma elma ile armut karşılaştırılmış.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben bu grafikten doların bittiği anlamını çıkartmadım. Grafikte bana göre bir bakıma elma ile armut karşılaştırılmış.
    bana gore de oyle de sadecegrafik adli arkadas baya iddiali

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    77
    dolar değilde bitcoin yatırımları daha karlı

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Zor günler geçiren bir darbe atlatmış ülkeye dolar artışı ile ceza vermek isteyen uluslararası güçlere ve bir kısım spekülatörlere boyun eğmemek için direnmek zorundayız.Üç beş kuruş kar yapmak için dolara yatırım yapmak bir ülke vatandaşının vicdanını sızlatması lazım.Bu nedenle dolara yatırım yapmak doğru değil.Belki üç beş kuruş karı olur ama ülke adına bu üç beş kuruş karın uykularımızı kaçırması lazım.Cebimizdeki doların vicdanımızı yakması lazım

Edit:Etik kelimesi nedeniyle diğer topic site yönetimi tarafından kapandığından söz konusu kelime çıkarılarak bu konu açılmıştır.

senin hayatın yanlıştı alaman topçusu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Bu baslik ne böyle güldüm valla 1$=1TL mi olacak yoksa alanin wlimi yanacaktı hahaaaaa 😁😁😂

8. Sana mı yatırım yapalım anlamadım ki ,şaka gibi,

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 70/232 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •