Sayfa 154/232 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Ben elimdeki varlığın değer kazanmasını isterim.Bu zaman zaman değişir.Ev olur ,dükkan olur,hisse olur,faiz olur,döviz olur,altın olur,gümüş olur.Buna kimse karışmamalı ona ben karar vermeliyim.Zarar ederim etmem o benim sorumluluğumda.Kimse illa git emlak al diyemez dememeli.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bir ara bizimkiler altın alın diyordu bu ara ondan da vazgeçildi galiba.Sanırım sadece ev almak serbest.
    %1 vergi var isterseniz alın...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Yatırım aracı değerini koruyan değeri artan şeydir.Buna ancak yatırımcı karar verir vermelidir.O yanlış bu yanlış olmaz.Sadece yasak denebilir.Memleketin menfaatlerine tersse büyüklerimiz karar versin yasaklasın,başka türlü olmaz.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    %1 vergi var isterseniz alın...
    Ben GMSTR GLDTR alıyorum onlarda vergi yok )))))))

5. islam da
    kara borsacılık haramdır
    merkez bankasında olmayan para vatandaş da var
    döviz stoklayarak ülke zora sokuluyor
    bu uzun vade de vatandaşın kendi ayağına sıkmasından başka bir şey değildir.

akape nin ilkel zihniyetinin ülkedeki karpostallık bir güzelliğe verdiği zarar.

milyonlarca yıl güzelliğini korumuş..

ama akape döneminde rezil bir görgüsüzlüğün kurbanı olmuş..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Ben GMSTR GLDTR alıyorum onlarda vergi yok )))))))
    Onlarda da stoppage var kardan.
    %10...
    Binde iki+iki komisyonları saymıyorum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Ben elimdeki varlığın değer kazanmasını isterim.Bu zaman zaman değişir.Ev olur ,dükkan olur,hisse olur,faiz olur,döviz olur,altın olur,gümüş olur.Buna kimse karışmamalı ona ben karar vermeliyim.Zarar ederim etmem o benim sorumluluğumda.Kimse illa git emlak al diyemez dememeli.
    kanunen serbest ne yaparsan yap
    ama vicdanına da danış diyoruz

Sayfa 154/232 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •