Sayfa 42/76 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 329 - 336 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding

1. Yatırım finansman yaklaşık 1.100.000 lot aldı maliyeti 0.76 gibi

2. Şimdi bu satın alma hissede ayrılma hakkı doğuruyor mu? Öyle ise son ayların ortalama fiyatı baz alınırsa hissenin yükselmesi normal olur mu? Var mı bu soruları cevaplayacak bir bilge.

3.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Şimdi bu satın alma hissede ayrılma hakkı doğuruyor mu? Öyle ise son ayların ortalama fiyatı baz alınırsa hissenin yükselmesi normal olur mu? Var mı bu soruları cevaplayacak bir bilge.
    Ayrılma hakkı doğurur. Son bir aylık ortalama yada defter değeri üzerinden hangisi yüksek ise o baz alınarak hesaplanır diye biliyorum. Her iki yöntemle ayrılma fiyatı 0.80 kuruş u geçmez bence.. burada önemli olan ayrılma fiyatı değil bence. Euhol un şirket alacak parası yok sürekli zarar ettirilen bir şirket zaten ozsermaye 60 milyondan 48 milyona düşmüş durumda
    Musti nin yaklaşık iki yıl önce Ege sigorta ya kakaladigi 10 milyon euhol hissesinin akibetinin ne olacağı önemli bence ...

yatırım tavsiyesi değildir.

4. Her ne olursa olsun eğer bu satın alma gerçek ise şirket için olumlu olarak görüyorum.bu işin sonunda patron değişir diye düşünüyorum. Ben sahsen şirket birleşmesi yada mustinin euhol deki yaklaşık 15 milyon hisse karşılığında satın alma olur diye tahmin ediyorum .
    Uyarı her türlü olasılığa hazır olmak gerekir. Bu adamlardan her şey beklenir.

5. Değer biçilen sanpi gıdaya karşılık li anlaşma Galip Ağa ile para vermezler hisse alış veriş olur

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Son genel takas varmı ilk beş değişti mi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Ayrılma hakkı doğurur. Son bir aylık ortalama yada defter değeri üzerinden hangisi yüksek ise o baz alınarak hesaplanır diye biliyorum. Her iki yöntemle ayrılma fiyatı 0.80 kuruş u geçmez bence.. burada önemli olan ayrılma fiyatı değil bence. Euhol un şirket alacak parası yok sürekli zarar ettirilen bir şirket zaten ozsermaye 60 milyondan 48 milyona düşmüş durumda
    Musti nin yaklaşık iki yıl önce Ege sigorta ya kakaladigi 10 milyon euhol hissesinin akibetinin ne olacağı önemli bence ...

bırde şu olasılığıda değerlendırmek lazım metro ya gurup şırket lerını satarsa etyat,,euyo , elıne nakıt gecer,,,alacağı parayı tekrar metroya verecek,,bunlar ne boktan ış yaparlar,,

8. galıp şu an para babası mustı zavallı tek kurtuluş metroya evet demek,,,galıp parasıyla esır almış,, mustı yı sampıyı kakaladı,,,metro zaten son 1 yılda mustıye vereceğı parayı etyat,,euyo, eukyo,,al sat yaparak,,,cıkarmıştır,,mustının derdı borcsuz euhol kurtarmak,,,dığerlerını zaten metroya verdı sayılır,,,

Sayfa 42/76 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •