Sayfa 106/170 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

anacm yıllıklandırılmış f/k grafiği

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Ne güzel şelale oldun camcım, az daha stop oluyordum

3.  Alıntı Originally Posted by Mestan25 Yazıyı Oku
    Ne güzel şelale oldun camcım, az daha stop oluyordum
    3 TL yi geçecek derken şelalenin altında yikadi bizi😎😎😎

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 2.98'den verdim birazını sabahleyin geçemez diye nitekim öyle oldu

5. Vay bee cama bak, 3'ü geçmezsen ayıp artık

6. Çift Dip Formasyonu (Double Bottom)

Çift tepe formasyonunun simetriğidir. Fiyatların dip yaptığı seviyelerde oluşur. Oluşum kuralları çift tepe formasyonuyla aynıdır. ‘’W’’ harfine benzer. Birinci dipte işlem hacmi en yüksek seviyededir. Birinci dipten gelen alışlarla piyasada bir yükseliş yaşanır fakat bu yükseliş esnasında işlem hacmi daralmaya devam eder. *İkinci dibin en alt seviyesinden itibaren hacim fiyatla birlikte tekrar yükselmeye başlar. Genellikle 2. Dip birinci dibin biraz üzerinde oluşur. Çift dip formasyonunda ikinci dip birinciye göre daha yumuşak fiyat hareketleriyle oluşabilir. Çift dip formasyonunda ikinci dipten dönen fiyatlar direnç seviyesini geçerken işlem hacminin yükselmesi beklenir.

7.  Alıntı Originally Posted by mmgezen Yazıyı Oku
    Çift Dip Formasyonu (Double Bottom)

Çift tepe formasyonunun simetriğidir. Fiyatların dip yaptığı seviyelerde oluşur. Oluşum kuralları çift tepe formasyonuyla aynıdır. ‘’W’’ harfine benzer. Birinci dipte işlem hacmi en yüksek seviyededir. Birinci dipten gelen alışlarla piyasada bir yükseliş yaşanır fakat bu yükseliş esnasında işlem hacmi daralmaya devam eder. *İkinci dibin en alt seviyesinden itibaren hacim fiyatla birlikte tekrar yükselmeye başlar. Genellikle 2. Dip birinci dibin biraz üzerinde oluşur. Çift dip formasyonunda ikinci dip birinciye göre daha yumuşak fiyat hareketleriyle oluşabilir. Çift dip formasyonunda ikinci dipten dönen fiyatlar direnç seviyesini geçerken işlem hacminin yükselmesi beklenir.

Ben ikili dip oluştuğunu düşünüyorum. İlk dip 2,46 TL, 2. Dip biraz üste 2,56 TL. Kırılma noktası 2,78 TL + 0,30 TL = 3,08 TL yi görmeli bence. Endeks izin verse görecek te, endeks izin vermiyor. Alaydik 2,50 TL lerden %20 cepteydi. Seçim sonrası piyasalar durgunlasacak ve en kotu 3,50 TL lere geri dönecek umarım. Buralardan alanlarin en az %20 kazanacağını düşünüyorum... Ytd

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 106/170 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •