Sayfa 123/170 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1. Millet kod yazıp,robot işletiyor... Bizim elemanda hala köhnemiş rsi macd falan yazıyor. Ben bir kere rsi yazan ı ciddiye almam. Karel de mesela rsi dipte idi. Tutunamadı bile.

2.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Millet kod yazıp,robot işletiyor... Bizim elemanda hala köhnemiş rsi macd falan yazıyor. Ben bir kere rsi yazan ı ciddiye almam. Karel de mesela rsi dipte idi. Tutunamadı bile.
    Benim için sıkıntı yok.. Beni ciddiye almayanı Bi gün mutlaka söylediklerimi hatırlatmaya gelirim.. Görüşmek üzere...Bi yüzde 10 20 daha son zirvesini aşabilir. Sonuçta ben şerhimi koydum..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

3.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Benim için sıkıntı yok.. Beni ciddiye almayanı Bi gün mutlaka söylediklerimi hatırlatmaya gelirim.. Görüşmek üzere...Bi yüzde 10 20 daha son zirvesini aşabilir. Sonuçta ben şerhimi koydum..
    Öncelikli olarak,şu bendeki grafik...

Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

4. Senin MACD sat vermiş ama benim osilatör,hem ikili dip yapmış hemi de düşen trendini kırmış... Ne yapacağız şimdi?
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

5.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Son zirvesini bir yüzde 10 - 20 aşabilirmiş! Senin verdiğin aralığın ortalamasını alsak, % 15 demektir... Ki bu 3,67 olan zirvesini baz alırsak; 4,20'yi görmesi demektir... Fiyat 3,10 eeeee? 4,20 olabilir ama düşecek.... Dalga mı geçiyorsun lan milletle? Bir kere bu hisse zirvesini tl bazlı aşsa; bu % 50 yukarı koyar....Minimum 5,40 demek bu bencileyin... Bir numaralı ters indikatörümsün, bu saatten sonra forumda.
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

6.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Son zirvesini bir yüzde 10 - 20 aşabilirmiş! Senin verdiğin aralığın ortalamasını alsak, % 15 demektir... Ki bu 3,67 olan zirvesini baz alırsak; 4,20'yi görmesi demektir... Fiyat 3,10 eeeee? 4,20 olabilir ama düşecek.... Dalga mı geçiyorsun lan milletle? Bir kere bu hisse zirvesini tl bazlı aşsa; bu % 50 yukarı koyar....Minimum 5,40 demek bu bencileyin... Bir numaralı ters indikatörümsün, bu saatten sonra forumda.
    Lan li manlı konuşmak hoş olmuyo.. Saygıya davet ediyorum
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7. Umarım hakkettiğin cezayı fazlasıyla alırsın

8. Benim beklediğim düşüş 1,58 yada 2,10 bölgesini hedefleyen Bi düşüş ve takip ettiğim portföyümde olmayan hisseler içinde Ford otosan, Çelebi, tüpraş ve Ereğli ile birlikte en sert düşüşü beklediğim hisselerden biri

Sayfa 123/170 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •