Sayfa 68/170 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mustafakusca Yazıyı Oku
    2,42 yi destek yaptığı sürece sorun yok.2,50 hedefi kırılınca bakalım neler olacak.bölünmeden sonra tekniği güzel uyguluyor.bölünmemiş fiyata göre şu an 4,10 TL , trakyanın da 4,55 TL
    az kaldı çeyrek bilançoların açıklanmasına hem anadolu cam hem trakya cam bakarsın bakalım hangisi daha kuvvetli bilanço açıklayacak?

2.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    ben takaslara bakmam normalde.
    Ama takaslar kimin aldığını yabancı girişlerini falan gösteriyor üstad. o yüzden yabancı girişi var mı diye sormuştum sitenin birinde alışların yarısı yabancı diyorlardı yabancı varsa yükseliş yakındır demektir..

3.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    Ama takaslar kimin aldığını yabancı girişlerini falan gösteriyor üstad. o yüzden yabancı girişi var mı diye sormuştum sitenin birinde alışların yarısı yabancı diyorlardı yabancı varsa yükseliş yakındır demektir..
    Yabancılar aracılarla kendilerini de saklayabilir, o yüzden yabancı alıyor çıkacak yabancı satıyor inecek gibi formüller çok can yakar.

4.  Alıntı Originally Posted by Tunai Yazıyı Oku
    Yabancılar aracılarla kendilerini de saklayabilir, o yüzden yabancı alıyor çıkacak yabancı satıyor inecek gibi formüller çok can yakar.
    destek 2,42 TL kırılırsa 2,40 TL. 2,40 TL nin altına gelmediği sürece bir sorun yok.

5.  Alıntı Originally Posted by mustafakusca Yazıyı Oku
    destek 2,42 TL kırılırsa 2,40 TL. 2,40 TL nin altına gelmediği sürece bir sorun yok.
    O konuda ben de öyle düşünüyorum fakat yazdığım farklı bir konu.

6.  Alıntı Originally Posted by Tunai Yazıyı Oku
    O konuda ben de öyle düşünüyorum fakat yazdığım farklı bir konu.
    yabancı alış satışı ile ilgili olarak yanıtlamadım.açıklamak istediğim konu teknik seviyelere dikkat çekmekti.2 gündür 2,42 seviyesi sağlam duruyor ve teyit edilmiş duruyor.rsi yi soğutarak hareket ediyor.2,50 ve üzeri test etmemesi için şu an bir engel görünmüyor.yeni bir sinyal için fazla bekletmez.

7.  Alıntı Originally Posted by mustafakusca Yazıyı Oku
    yabancı alış satışı ile ilgili olarak yanıtlamadım.açıklamak istediğim konu teknik seviyelere dikkat çekmekti.2 gündür 2,42 seviyesi sağlam duruyor ve teyit edilmiş duruyor.rsi yi soğutarak hareket ediyor.2,50 ve üzeri test etmemesi için şu an bir engel görünmüyor.yeni bir sinyal için fazla bekletmez.
    anlık verileri göremiyorum ama şuan itibari ile yani 17,35 gibi 2,44 leri çalışıyor anlık görebilen varsa paylaşırsa seviniriz. selamlar..

8.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    anlık verileri göremiyorum ama şuan itibari ile yani 17,35 gibi 2,44 leri çalışıyor anlık görebilen varsa paylaşırsa seviniriz. selamlar..
    Anlık yok ama şu var

http://web.matriksdata.com/FinanceDa...i.aspx?ID=0039

Sayfa 68/170 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •