Sayfa 182/208 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. Sn nufun borsaya bir indikatör daha getirdi. Forumda Ağlayanların ağırlıklı ortalaması (FAAO). Bolinger RSI MACD falan eskimişti zaten. Bundan böyle ERSU gibi hisselerde FAAO indikatörüne göre al-sat yapacaz. Benim Hisse.net te 6 tane arkadaşım var onlara söyleyim de ERSU sayfasında ağlamaya başlasınlar. 1 yıldır bekliyorum, bu benim aklıma neden daha önce gelmedi ki.

Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Sn nufun borsaya bir indikatör daha getirdi. Forumda Ağlayanların ağırlıklı ortalaması (FAAO). Bolinger RSI MACD falan eskimişti zaten. Bundan böyle ERSU gibi hisselerde FAAO indikatörüne göre al-sat yapacaz. Benim Hisse.net te 6 tane arkadaşım var onlara söyleyim de ERSU sayfasında ağlamaya başlasınlar. 1 yıldır bekliyorum, bu benim aklıma neden daha önce gelmedi ki.
    Yalnız iki üç kişinin ağlaması yetmez arkadaşlarının alayını getir çekirdek çok çitler seyrederiz. Çok değil iki üç hafta önceki fen ve forumuna bir göz atın FAAO nun gücünü göreceksiniz ben oradan geliyorum

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by nufun Yazıyı Oku
    Yalnız iki üç kişinin ağlaması yetmez arkadaşlarının alayını getir çekirdek çok çitler seyrederiz. Çok değil iki üç hafta önceki fen ve forumuna bir göz atın FAAO nun gücünü göreceksiniz ben oradan geliyorum

pengd

4. Bugün de 0.87 kapanışıyla kimseyi saşırtmadı istikrar abidesi hissemiz. Spek olmayınca böyle oluyor işte. Bilanço gelene kadar bitkisel hayata devam. Seçimden önce borsadan çıkmayı düşünüyordum yalan oldu.

5. Vllahi şahane kağıt, ne yapacağı belli, hiç risk yok ohhhhh mis

6. 1 Nisan bilanço için son tarih, 1 nisan şakası yapar bunlar...

7. Ne bilançoymuş arkadaş. Son güne yetişir umarım. Bilanço hazırsa yollayın işte son günü beklemenin alemi var mı?

8. Ağla kardeş ağla biraz daha

Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Ne bilançoymuş arkadaş. Son güne yetişir umarım. Bilanço hazırsa yollayın işte son günü beklemenin alemi var mı?

Sayfa 182/208 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •