Sayfa 125/208 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. Ne olursa olsun kar etmeden çıkasım yok bekleyeceğim. 1.30 üzeri bir kısmını veririm geri kalanı ancak 1.50 üstü. Yaz aylarına doğru yükselecektir. Tabi bunlar kendi düşüncelerim.

2.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Döviz geliri, hikâyesi, kârlılığı... ederi olan şirketlere yatırım yapmalı... Demişsiniz bende algyo var ve bu saydıklarinizin hepsi onda var ama oradada süründürüyorlar
    Kardeş GYO kulvarı ayrı... Hepsi iskontolu. Bir sürü değişken var. Ama ederi var. Çöp olmaz. İlerde inanılmaz işler çıkarabilir. Beklenebilir... İkisinin 5 yıllık grafiğini aç. Ersu gibi kağıtların operasyon kağıdı çöp olduğunu görürsün. Ersu gider ama birilerinin kucağına bırakmak için gider. En son alan gariban birilerinin kucağına düşsün diye gider... Yoksa şirket gelecekte bir halt olacağından değil. Tüm koşullar iyi iken gider. Anlık ters bir durumda en önde aşağı iner. tercih sizi tabi. Ytd.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    Kardeş GYO kulvarı ayrı... Hepsi iskontolu. Bir sürü değişken var. Ama ederi var. Çöp olmaz. İlerde inanılmaz işler çıkarabilir. Beklenebilir... İkisinin 5 yıllık grafiğini aç. Ersu gibi kağıtların operasyon kağıdı çöp olduğunu görürsün. Ersu gider ama birilerinin kucağına bırakmak için gider. En son alan gariban birilerinin kucağına düşsün diye gider... Yoksa şirket gelecekte bir halt olacağından değil. Tüm koşullar iyi iken gider. Anlık ters bir durumda en önde aşağı iner. tercih sizi tabi. Ytd.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ersu eski ersu diğil bence önümüzdeki yılların parlayan yıldızı olmaya aday üretim var satış var kar var daha ne olsun zamanla herşey düzelecek hakkettiği yer buralar diğil..zaman herşeyi gösterecek bilançolar düzeliyor yine güzel bir kar açıklayacağını umuyorum.. 3 fabrikanın bir tanesini yapamazsın şuanki piyasa degerine gerisini siz düşünün.yönetim artık dogruları görüp yatırımcısını aldatmakdan vazgeçmeli.. bu dünya kimseye kalmaz babaları rahmetli oldu ne oldu bana göre bu şirket hiç bir zaman zarar ettiğini düşünmüyorum
    Ama malesef öyle gösterildi değermi şimdi toprağın altında ne götürdü .ne yaptıysa onu götürdü ALLAH af eder İNŞALLAH mirascıları
    öyle diğildir umarım ve ersuyu hakettiği değere getirirler dua alırlar beddua diğil. saygılar

4. Sayfadaki hareketlilik gibi ERSU da sabahtan itibaren hareketlenir diye düşünüyorum. Alımlar devam ederse 1.12 üstü atar mıyız?

5. 1,09 dan 1lot 2 lot şeklinde dalgasını geçiyor birileri.

6. yapıkredi girdi tahtaya 1.13 yaptırdı. ama 1.08 den satıyor anlamadım bu işi.

7. ne yaptı bunlar 1.13 aldılar 1.07 satıyorlar anlayan varmı..

8. takas gören varmı acaba bugün ne olmuş bir bakalım...

Sayfa 125/208 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •