Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sistematik trade

1.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Kapanis 1.71 fazla soze gerek yok borsa sabir isi

Arenayi tutuyorum satislar deevam ediyor stop 4
    Bol sans
    Bilanccoyu beklemeyecegim 4.35 sepet biraz bekledik ama kar cepte guzel
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Uzun bir aradan sonra merhaba.Babamin saglik sorunlari yuzunden hisse netten uzak kaldim ama borsayi ihmal etmedim diyebilirim.
    Son pozlarim soyle
    Dggyo maliyet 3.13
    Sanko maliyet 3.47
    Aksgy maliyet 3.08
    Borsada hele ki bu seviyelerdeyken temeli saglam kagitlarda park etmek gerekiyor malda kalinacaksa.
    Dggyo stop 3.26
    Sanko stop 3.40
    Aksgy stop 3.05

Haftaya takip edelim.

Herkese bol sans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Veeeee sahalara muthis geri donus.
    Dggyo devre kesici saygilar
    @borsavizyon

4. Dggyo flat allah bereket versin
    @borsavizyon

5. Dggyou yuzde 20 civari bir karla yolladiktan sonra 2.99 ortalamayla az bir miktar dgzte aldim cok ugrastilar bugun goturmemek icin stop 2.95 direnc 3.00.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Uzun bir aradan sonra merhaba.Babamin saglik sorunlari yuzunden hisse netten uzak kaldim ama borsayi ihmal etmedim diyebilirim.
    Son pozlarim soyle
    Dggyo maliyet 3.13
    Sanko maliyet 3.47
    Aksgy maliyet 3.08
    Borsada hele ki bu seviyelerdeyken temeli saglam kagitlarda park etmek gerekiyor malda kalinacaksa.
    Dggyo stop 3.26
    Sanko stop 3.40
    Aksgy stop 3.05

Haftaya takip edelim.

Herkese bol sans
    dggyo show yaptı şimdi de sıra aksgyde sahalara ronaldo gibi donduk be
    @borsavizyon

7.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Dggyou yuzde 20 civari bir karla yolladiktan sonra 2.99 ortalamayla az bir miktar dgzte aldim cok ugrastilar bugun goturmemek icin stop 2.95 direnc 3.00.
    Dgzte;) arti aksgy de 15 kademe masallah.bol sans
    @borsavizyon

8.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Dgzte;) arti aksgy de 15 kademe masallah.bol sans
    Dgzte kapanis 3.11 yarin da devami gelirse iyi marj.bol sanslar
    @borsavizyon

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •