Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Sistematik trade

1.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Dggyou yuzde 20 civari bir karla yolladiktan sonra 2.99 ortalamayla az bir miktar dgzte aldim cok ugrastilar bugun goturmemek icin stop 2.95 direnc 3.00.
    Tam 1 ay beklettiler beni dgzte.
    Kayip kitabimizda yok.
    Iyi trader saglam kagida oltasini atar bekler ve show yapar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Tam 1 ay beklettiler beni dgzte.
    Kayip kitabimizda yok.
    Iyi trader saglam kagida oltasini atar bekler ve show yapar
    Hareket devam ediyor 3.30 ustu isler karisir.bol sans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Hareket devam ediyor 3.30 ustu isler karisir.bol sans
    Aylar sonra 2.70 bolunmus haliyle bugun ki kapanis 4.06 tavan bekledik 3.50 sularinda veda ettik.yuzde 45 super marj

Bugun itibariyle btcimde poz aldim herkese bol sans.
    Herkese bol sans
    @borsavizyon

4. Birazcik sayfami canlandirayim.
    Hem de tarihe not dusmus oluruz.

Dzgyo 2.80 maliyet 2.bir cagriya oynuyorum
    Desa 1.15 maliyet 1.20 direnc
    Olmip 3.99 maliyet bu piyango belki biri cikar piramitteki abiyle anlasir sonrasini kestiremiyorum
    Dobur 2.65 maliyetle pozlar acildi yabanci ortagin yeni mal kote olmassa 140 bin civari mali kaldi dogan belki bunu da iteleyebilir.
    1 ay sonra goruselim pozlari kapattikca yazacagim.
    Bol sans
    @borsavizyon

5. Varan 1 dzgyo flat 2.90
    @borsavizyon

6. Varan 2 olmip 4.27 flat
    @borsavizyon

7. Varan 3 desa saygilar
    @borsavizyon

8. Varan 4 d0bur saygilar oyuncuyuz
    @borsavizyon

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •