Sayfa 158/685 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Karamsar olanlar, yarın portföylerini boşaltıp rahatlıkla gidebilirler... Kimsenin koluna , parmaklarına kelepçe takmıyorlar...

Hem hissede kalıp , hem de şikayet edip, eleştirip, kötüleyip, bilmem ne yapıp da portföyde beşiktaş tutmanın anlamı nedir, ben de bunu anlamam...

Ben açıkçası Cenk Tosun'un gitmesini çok anlamlı ve yerinde buluyorum. Hem şirket, iyi bir gelir elde etti. Hem de takımdaki diğer forvet oyuncularının öne çıkabileceği daha iyi bir fırsat doğdu.

2. devrenin daha ta başındayız... Hele bir lig ortasına gelelim... Beşiktaşın bu sene süper lig gelirlerine ihtiyacı yok. Alırsa iyi olur fakat şampiyonlar liginden gelen para daha sonraki bilançolarda çuvala sığmayacak kadar fazla...

Bu bilançoyu 4 milyon TL zararla kapatmak bile sanıyorum zorlama olmuş... Karla kapatması içten bile değil. Fakat işte muhasebe oyunları!

FENER'in, GSRAY'ın zararlarına bakarak, yatıp kalkıp dua edin...

BJKAS'ın daha henüz bilançosuna yansımamış devasa gelirleri var...

2.  Alıntı Originally Posted by muzaffe Yazıyı Oku
    1-0 olunca tırnaklarımı yiyordum. Yendik çok şükür de ben de çay içiyorum.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Spek de üzülmüştür BJK nin yenmesine

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Mehmetfidan Yazıyı Oku
    Spek de üzülmüştür BJK nin yenmesine

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    spek efendi için yenmek yenilmek önemlimineleri fiyatlamadı bunumu fiyatlıyacak

4. Eto ya da westhamın forvetinin alınacağı söylentisi iyice arttı. Gerçekten forvet gelirse süper olur.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. inşlh günün birinde bjk de amatör branşlara daha fazla kaynak ayıran başkanların gelmesi dileği ile

6. Biz burda adamın birisinin yaptığı yorumlara gülüyorduk ama adam haklı çıktı galiba ne dersiniz

7.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    Biz burda adamın birisinin yaptığı yorumlara gülüyorduk ama adam haklı çıktı galiba ne dersiniz
    Tanımam etmem ama şu ana kadar yanıldığını görmedim oğuz24'ün... Öyle kurbanlık koyun gibi bekliyoruz işte... Belki biraz güç toplarızda ipimizi koparır kaçarım ümidi ile yaşıyorum. Bu sene şampiyonluk gerçekten zor. İlk sene rakip fenerdi. İkinci senen başakşehir. bu sene başakşehir gs fener... Yakın zamanda olası bir puan kaybı, kayıp bir yıla sebep olur. Allah sonumuzu hayır etsin. Ne gariptir ki insanlar para kazanmak için yatırım yaparlar ama ben/biz paramızı kurtarmanın derdindeyiz

8. Son 1 saat verilerine bak abi, sanırsın beşiktaşın işi bitmiş , ülkede savaş çıkmış, yağmur gibi satış... pasta yollayabilecek var mıdır?
    RSI(14) 32,629 Sat
    STOCH(9,6) 33,217 Sat
    STOCHRSI(14) 0,000 Aşırı Satış
    MACD(12,26) -0,016 Sat
    ADX(14) 40,518 Sat
    Williams %R -92,308 Aşırı Satış
    CCI(14) -171,6129 Sat

Sayfa 158/685 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız