Sayfa 162/685 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    https://invst.ly/6ezi4 şu grafiğe bakarsan kağıdın şampiyonlar ligi şampiyonu olunduğunda nereye gidebileceğini ve en kötü senaryoda nereye ineceğini uzun vadede görürsün. 2015 ten süregelen yükselişin aylık psar da aşağı kırıldığı ve yükselişin bittiği çok net.gelecek pek parlak değil. şampiyonluk gelmedikçe geleceği tekrardan pozitife döndürecek bir güç yok maalesef. her iyi haberde kayıtsız kalıp her kötü haberde fazlaca düşecek. zaten endeks. 119 zirvesi şu an. Her geriçekilmede en önden bjkas düşmeye devam. Ha bunları tahmin et inan bir anlamı yok. bize malı kitlemişler... başka yerden çıkartalım desek artık tüm kağıtlar da çok primli onlarında da yatırımlık yanı kalmamış. faize koysam zararımı 5 senede çıkaramaz =D mecbur beşiktaşın şampiyonlğuna kaldı iş ki. iyi futbol oynamak türkiyede yeterli değil. diğer takımların ne kadar kolay kazanıp beşiktaşın ne zor kazandığı ortada.
    Haklısınız. Faiz ve diğer yatırım seceneğini düşündüğümde de ben de sizinle aynı kanaate varmıştım. Hal böyle iken kendi adıma söylüyorum beklemekten başka secenek yok gibi. Ama bu sene gerçekten işi cok zor. YTD

2. Zurnanın zırt dediği delikteyiz. Bakalım halen borsada BeşiktAŞK diyecek arkadaş varmı.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Haklısınız. Faiz ve diğer yatırım seceneğini düşündüğümde de ben de sizinle aynı kanaate varmıştım. Hal böyle iken kendi adıma söylüyorum beklemekten başka secenek yok gibi. Ama bu sene gerçekten işi cok zor. YTD
    piyasada bist yüzde değerlenmeyen tek kağıt bence ttkom dün bu adiden satıp 6.17den almıştım bugün 6.50 verdim kafama edem tüm bjk çıkıp hepsi ile alsam zararın yarısı çıkmıştı.neyse 4/1 kurtuldu bunada şükür artık ttkom da hiç sevmesemde alsatlarla zararı kurtarmaya çalışacağım.oda uçar giderse bu adi kağıttan 10000 zararla kalırız nasip artık.

4. sportif hisseler de speklerin kırıntı atıp görevlendirdiği 3-5 kişi var ,onlar ne yazıyorsa tersine işlemlerin gerçekleşeceğine adım gibi eminim ,Buradaki görevli dangoz sürekli pofpofluyor 6 ay önce de ,spor hisseleri başarıyla ölçülmez diye yazıyordu ,2 gün önce de ..

Bunlar elini çekip buralarda yazmaz ise birşeyler olabilir ,değilse umutsuz vaka

5. Şanslıyız gene 33 yaşında Love ı alıyoruz ...

6. Dünkü endeks yükselişinde 4.12 den kağıdımın yarısını sattığım için üzülmüştüm bugün keşke hepsini satsayıdım diyorum.Bunlar Allaha havale ediyorum.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bjkas taki bu baskı nedir.. hayra alamet olsa tmm dicemde.. korkuyorum resmen ..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. tl bazlı bir rekor daha gelid ama bjk umrunda değil di ekstra bi beklenti yok endekse uyum gösterse ama o da yok

Sayfa 162/685 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •