Sayfa 257/685 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 5478 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
    Cogito basacak hisse kalmadılar elinde city bakılıyordu oda gitti bence hepsi anlaşmalı bunlar gs ekgy halkbank tupras vs hepsi çıkmamak için neden buluyor

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Benim elimde 1 hisse yok ama denk getiririm veya 2.nci golü yeriz olayı var (insan s.kildiği yere gelirmiş olayı) ,ne dediğin pek anlaşılmıyor da citi her gün çıkıyor ,yabancı sadece bu hissede değil ,her yerden çıkış yapıyor

3.  Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    Benim elimde 1 hisse yok ama denk getiririm veya 2.nci golü yeriz olayı var (insan s.kildiği yere gelirmiş olayı) ,ne dediğin pek anlaşılmıyor da citi her gün çıkıyor ,yabancı sadece bu hissede değil ,her yerden çıkış yapıyor
    bunu biri satıyor biride alıyor birileri bu malı alıyor sonu ne olacak görücez

4. ama gerçekten çok insanın ahını aldılar böyle vebal bir yerlerinden çıkar

5.  Alıntı Originally Posted by ali35 Yazıyı Oku
    bunu biri satıyor biride alıyor birileri bu malı alıyor sonu ne olacak görücez
    malı alan depoya atmaz gün içerinde alır satar derdi 1 kademe kar edeyimdir ,bir kısmını stoka atabilir ama stoktaki yabancı çıkıyor zaten ,borsayla vebal arasında hiç bir bağlantı yoktur ,denk getirdiler mi babalarının cebini bile boşaltırlar

BURASI SEVAP KAZANMA YERİ DEĞİLDİR,PARA KAZANMA YERİDİR GÜZEL KARDEŞİM

6. Çarşı dağılmış. 3.70 e. Verdiklerini kaçtan alacaiksın?

7. sevgili küçük yatırımcı şunun şurasında hepimizi toplasan 1-2 trilyon ya ederiz ya etmeyiz kendinizi çok matah bişey sanmayınız..herkes alır satar tutar en nihayetinde kendi kararı ..her koyun kendi bacağından asılır hesabı..

şunu ifade etmek için yazıyorum. bırakın bu yenildik bittik yandık gitti şampiyonluk muhabbetini.. Belli ki filler tepişiyor...bir iki hafta salsın.. hisse 3.50 ye 3.40 a geliyorsa gelir kasmayın. Ekrana kitlenmeyin..

Nisan ayında alıntılarım ..hisse güzel günler görecek inşallah ...Yormayın kendinizi

3.69

8.  Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    diğer spor hisseleri 1 iddaa ile ilgiliyse bjktas 3 kaldıraçlı idda ile ilgilidir ,nedeni basit sportif başarı haricinde hiç bir beklentisi yok ,ee yurt dışı sportif başarıyı da askıya alan spek efendi lige kilitledi ,daha önce satmıştım az bir şey kalmıştı ,başakşehir maçı terso olunca tamamını zararına sattım .. kalan arkadaşlara dilerim istedikleri fiyattan satabilsinler

en iyi kadro beşiktaşındı ama avrupa şampiyonusu olayı şenol güneşe lig olayında yanlış strateji izletti ve bu güne geldi .Beşiktaşlı değilim ama bu kadroyla yinede beşiktaşın şampiyonluğu hak edeceğine inanıyorum ,belkide şampiyon olur ama hisse iyice sıktı

Hoşçakalın ,kırıp döktüğümüz olduysa affola
    hisse bağımlılık yaptı herhalde kopamadın

Sayfa 257/685 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •