Sayfa 261/685 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    fanatik gsray lıyım... bjk süpriz at su an... bütün hisselerimi satıp bjk ye girdim... 8 hafta kaldı... düsüncem su... bu 8 kalan haftanın birinde bjk lider olacak... işte o lider oldugu hafta hisselerimi satar giderim
    Ben de fanatik bir bjk'lıyım dostum. Ancak hisse alırken duygusal olunmaz. Söylediğin mantıklı ama bu hissenin yükselmesi için bir tek şampiyonluk gerekiyorsa, metematiksel ihtimali şu an yüzde 25 görünüyor. Yükselişe yardım edecek bir kaç hikaye olsa iyi olurdu.
    Kalan 8 haftada lider olabilme ihtimali de şu an yüzde yüz değil. Büyük ihtimal lig birincisi ve ikincisi birbirine çok yakın puanlarla bitirecek. Şampiyonluk giderse ve ilk ikiye de giremezsek şampiyonlar ligi, yani para ve prestij kaybı olur. Zaten o yüzden fiyatlar aşağılara geldi.
    Geçen hafta başakşehire yenilerek bir çuval incir berbat edildi, umarım bundan sonra galibiyet serisi gelir.

Ytd değil tabiki kişisel düşüncelerimdir.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...k-uye-40783214 Yazılana göre yeni üyemiz bayağı Zengin 😜

3. 100 milyar USD nin 100 mil.nunu bağışlasın madem inanalim. Sponsor olsun vs. 1000 de 1 i

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. BJK Hissesi gerçekten çok farklı arkadaşlar. Sanki şampiyon olma ihtimalini pirimlemiş gibi bir maçtan sora ne hallere geldi. Maçtan önce 4 Tl olmuştu, şu an 4.10-4.20 olması gerekirken 3.64 e kadar düştü. Bakalım daha ne kadar düşecek. Önümüzdeki 2 hafta içinde başakşehir puan kaybetmezse düşmeye de devam edecek gibi. Zaten maçlara da 1 hafta daha var. Bu gidişle 3.50nin altını da göreceğiz.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Hemen satın elinizdekini 2 tl olacak .... bla bla bla ... nasılsa çıktı ortaya kara gün dostları ..

6.  Alıntı Originally Posted by turabnika Yazıyı Oku
    Hemen satın elinizdekini 2 tl olacak .... bla bla bla ... nasılsa çıktı ortaya kara gün dostları ..
    Hisse yükselebilir diye yorum yapınca herkes mutlu, düşebilir diye yorum yapınca arkadaşlar kızıyor. 2 TL alsa olmaz. 3 sene önce 2 TL'di ama o zaman endex te 55000puna dı, dolar 2,70 TL idi. çeyrek altın 150 TL idi. Şampionluk giderse min 3.20 lerde kalır. Olumlu olursa da 5,50 TL kısa vadede görüp, tekrar 4,30'la ra oturur.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Bu kadar Katar reklamını boşunamı yaptı Başkan.Üye neki yönetim kuruluna al...Sponsorluk al.Kuru kuruya Sayfa dolusu haber karın doyurmuyor...

8. Fiko başkan boşa kürek çekmez, 1-2 aya anca çıkar kokusu sabır ..güzel günler göreceğiz güneşli günler

Sayfa 261/685 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •