Sayfa 297/685 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Geriye kalan 5 maç var.Bu saatten sonra Beşiktaş'ın puan kaybetmesini beklemiyorum.Yaşayarak kısmetse göreceğiz.Yeterki yarın GS-Başakspor maçı 10 bitsin.YTD

2. Hayırlı olsun.Haftanın en karlı takımı bana göre beşiktaş oldu..YTD

3. hepimizin dilekleri kabul oldu her şey bjkaş tan yana dödü ancak iyi futbol oynamak kaydı ile 5 te 5 şampiyonluk getirir ...bakalım önümüzdeki hafta neler olur..
    1) GS fikstürü çok zor ayrıca maçımız var...
    2) başak şehir artık puan kaybeder artık demode oldu( gs ye karşı oynadıgı futboldan belli son haftalardaki maçlarınıda ortada....
    3) gelecek haftaki sernayo Alanya -GS 0-0 / başak - kayseri 0-0 İnsallah Lider Bjkaş ...

4.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.Haftanın en karlı takımı bana göre beşiktaş oldu..YTD
    Beraberlikte daha iyi olcakti kötünün iyisi bu

5. Fikstüre bakarsanız beraberliğin iyi olmayacağı ortadadır.Beşiktaşın Başakspor ile maçı yok artık ama Galatasaray ile var. Beraberlik Fenerbahçe'ye çok yarayacaktı..YTD

6. Unutmadan;Galatasay'ın ve Beşiktaş'ın bu hafta kupa maçları var.Ayrıca Galatasaray'a verilecek ceza beklemede.Hayırlısı olsun..İyi geceler herkese.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Fikstüre bakarsanız beraberliğin iyi olmayacağı ortadadır.Beşiktaşın Başakspor ile maçı yok artık ama Galatasaray ile var. Beraberlik Fenerbahçe'ye çok yarayacaktı..YTD
    Sen fenerlisin galiba fenerin lider olcagini hesap ediyosan kalan 5 macta yukardaki takimlarin birer mac kaybetmesi lazim fenerin tüm maclari kazanmasi lazim iyi hesapla

8. Bul sampiyonu al parayi iyi mi hadi rast gele ☺

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 297/685 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •