Sayfa 317/685 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

insan düsecegini düsündügü hisse yi neden alır ya da neden elinde tutar.. bende bunu anlamıyorum
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

2.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    insan düsecegini düsündügü hisse yi neden alır ya da neden elinde tutar.. bende bunu anlamıyorum
    İlerde Zararın artığını gördüğünde sende anlarsın nasıl bir illete bulaştığını

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    Azizim... Kendi adıma, ben alırken düşeceğini düşünmemiştim. Şimdi ise düştüğü için satamıyorum. Kâr değil maliyetime gelsin hatta ve hatta birazcık yaklaşsın veda yazımı yazar çıkarım. Bir daha da borsanın ve bjknin kapısının önünden geçmem

4. oyunun tuzağın içine düşürülmüşsün çıkıp paranı çarptırmayı göze alamıyorsun. onlar zaten çıkmanı bekliyor. çıkıncaya kadar mokoko olay zaten bu. arkadaşlar şikayetler yazabilirsiniz bimer, cimer, spk vs. tabi hazır seçim üzeri ancak gazetelere de yazalım şunun bir haberini yapsınlar. adamlar çiftlikbanktan beter. kulübüz diye geçiniyorlar. gazete sitelerine girip beşiktaşın geliri artarken şirket değeri 100 de 100 değer kaybediyor. bunun haber değeri yokmudur diye mail atın. biraz tepki oluşsun. mağduriyet anlaşılsın.

tarafsız yüz kişiye fener bjk macındaki olayların sonucu ne karar cıkar deyin... yüz kişide bjk hükmen galip olmalı der... isin içine cıkarlar bir de taraf girince sonuc boyle olur...
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

6. durum gayet vahim şampiyonluk kaçarsa sürükleyecekleri yer belli geçen sefer 4 yıl bezdirmişler milleti bu sefer 6 yıl sürer en az. şimdi şikayet etmezseniz daha zaten bir anlamı kalmayacak

7.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    oyunun tuzağın içine düşürülmüşsün çıkıp paranı çarptırmayı göze alamıyorsun. onlar zaten çıkmanı bekliyor. çıkıncaya kadar mokoko olay zaten bu. arkadaşlar şikayetler yazabilirsiniz bimer, cimer, spk vs. tabi hazır seçim üzeri ancak gazetelere de yazalım şunun bir haberini yapsınlar. adamlar çiftlikbanktan beter. kulübüz diye geçiniyorlar. gazete sitelerine girip beşiktaşın geliri artarken şirket değeri 100 de 100 değer kaybediyor. bunun haber değeri yokmudur diye mail atın. biraz tepki oluşsun. mağduriyet anlaşılsın.
    Burada tanınmıyorum kimseyi de tanımıyorum. Bir çoğumuz için ortak paydamız BJKAŞ mağduru olmamızdır. Bizi burada birleştiren yegane husus budur. Ben kendi adıma gücüm nispetinde bilgim nispetinde bir seyler yaptım. Daha da yapacağım. Burada birbirimizi yiyeceğimize herkes, herkes için elinden gelen ne varsa yapmalı diye düşünüyorum. Kimseyi örgütlemek niyetinde değilim, buna gücüm yetmez kimsenin de benim aklıma ihtiyacı yok. İhtiyacımız olan tek şey birlik... Sonuç ne olur bilinmez ama en azından "kurbanlık koyun" olmadığımızı ispatlamış oluruz. Yağmasak da gürleriz...

8. e devlet üzerinden şikayetimizi spk ya yaptık . En azından birşeyler yapmış olalım

Sayfa 317/685 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •