Sayfa 375/685 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 5478 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Bizim gibi enayiler oldukça semer vuran çok olur ortak

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Talisca gitti, şampiyonluk yine hayal oldu

netturko Guest
    Satilmis kim varsa yatırımcının parasını yabancıya car cur edip dağıtan 650 milyon dolardan 100 milyon civarına takımın değerini düşüren kasayı boşaltanlar yabancılara paraları dağıtanlardan hesap sorulmalı

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. endeks artıya geçti bu hala eksi. düşerken katılıyor çıkarken yok. bekleriz sorun değil zararına çıkmam. kar etmezsem bile zararına vermeyeceğim.bu saatten sonra zaten stoplost falan işlemez. giren girmiş.

4. Tahta da hacim kalmamis ve saticilar isteksizlesmis. Nereden anliyorum, Tavana kadar yaklasik 500.000 Lot ve kagit 1.000.000 TL ye tavana degiyor . Bu kagidin yükselicegine gösteren bir isarettir. Hadi hayirli olsun.
    Arsivlere girsin Fiyat araligi 2,11-2,12 (zamani gelince alintilarim )...
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

5. Grafige göre otomatik düzeltme yapacaktir, yani 2,27 üstüne yapay cikarmak zorundadirlar. Bu destek öyle kolay kirilacak bir destek degil, hisse borsada varoldugundan beri olan bir destek. 3-5 gün icinde 2,27-2,28 garantidir benim icin, bu sebepden 40.000 Lot bastik. Gerisine sonra bakariz;

Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

6. Hisse yanılmıyorsam 3,6-3,7 lerdeyken bir arkadaş bırak 3,5 i 2,5 olsanda satmayacagim demişti. O da oldu,şimdi 2,5 e bile bir tavan istiyor. Adam soğuk suyun içine atilan kurbağa gibi bizi atti suya, altimizada ocağı yaktı, isindikca kaslarimizda çalışmıyor artik eriyip bittik. Keşke su sıcak olsaydi da, sıcağı hissedip en azından bir kerede zıplayıp cikardik

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bir de loruhlano isimli bir arkadaş vardı. Herkes verdiği bilgilere güveniyordu ve sorular soruyordu. Krizsel dipi 4,5 lermi diyordu ne. Yapmayın bunu arkadaslar. Etkilenmeden yatırım yapın diyeceğim ama etkilenen bir sürü insan var kendimde dahil. Yazıktır, günahtır, burada bir ev,bir araba parası bırakanlar var

8.  Alıntı Originally Posted by adestim06 Yazıyı Oku
    Bir de loruhlano isimli bir arkadaş vardı. Herkes verdiği bilgilere güveniyordu ve sorular soruyordu. Krizsel dipi 4,5 lermi diyordu ne. Yapmayın bunu arkadaslar. Etkilenmeden yatırım yapın diyeceğim ama etkilenen bir sürü insan var kendimde dahil. Yazıktır, günahtır, burada bir ev,bir araba parası bırakanlar var

2,5 senenin alışkanlığı işte SASA'ya giderken bir uğruyorum. Evet tam bir ev parası bıraktım bu melunlara. Taraftarı olarak yatırımcısı da olalım dedik bunlar bizim duygularımızı istismar edip tecavüz ettiler. Her gün, azar azar... Ne para bıraktılar ne maneviyat. Sasa'da da zarardayım. Ama çıkıp buraya gelsem 10bin lot fazla alırım. O şeytanın çocuğu 4,5 değil krizsel dibi 4,65 diyordu. Yalnız da değildi grafik paylaşıp şöyle kaçacak şöyle olacak böyle olacak diyen yaverleri de vardı. O zaman enayiyiz/keriziz/ ahmağız inandık bunlara. Hem zararımız da vardı. Çıkmayalım bekleyelim dedik. Bekledikçe zarar ettik bekledikçe zarar ettik. Bunlar günaha vebale doymazlar. Sebep olanlar başta pembe tablolar çizen yönetim HARAM ZIKKIM OLSUN. Çocuğun odasından siyah beyaz neyi varsa kaldırıp attım. Bütün formalarını çöpe attım. Kendisine yepyeni real madrid forması aldım. Niye baba diye sorduğunda "bjk senin geleceğini çaldı" dedim. Amaaa... İntikamım acı olacak... Sakın dostlar sakın sakın sakın...Sakın geleceğinizi buraya gömmeyin. Bunun ve diğer sportiflerin üstünü kapatın kura çekin en kötüsü bundan iyidir. Bu kağıt parçası yatırım için değil vur kaç kağıdı. Allah işinizi rast getirsin

Sayfa 375/685 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •