Sayfa 445/685 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. onu bunu geçin..summer is coming

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    onu bunu geçin..summer is coming
    sn.dialektik anlaşılan beklentiniz var ama nedir anlamadım. bir haber mi var gelecek bildiğiniz. merak ettim.

3.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    sn.dialektik anlaşılan beklentiniz var ama nedir anlamadım. bir haber mi var gelecek bildiğiniz. merak ettim.
    Evet 15 gün içinde bir haber bekliyorum, futbolda mali devrim, ne dersiniz bide yıl sonu sponsorluk var..birde 2. olursak deyme kefime

4.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Evet 15 gün içinde bir haber bekliyorum, futbolda mali devrim, ne dersiniz bide yıl sonu sponsorluk var..birde 2. olursak deyme kefime
    hmm. tamam evet şu mali şeyler vardı. 2. olursa bence de çıkar ama olur mu acaba ?

5. bence olabilir, zira gs aleni hakem hataları yapıldı ve bunlar ayyuka çok çıktı, bir şekilde telafi edeceklerdir, biz kazanmaya devam edersek neden olmasın, Hatay'dan 4 yiyen bir takım, bizde 3 yedik ama en azından fb idi

6. son dökme çabaları BENCE, salarsa hazır da bekletiğim var onu gömecem artık, yoksa giderse de başka kağıda bakacam artık..YTD

7. The End

Yazdıklarım Hayāl Ürünüdür. Herkes Aklını Kullansın. Akıllı Olsun. YTD

şenol güneşin ayrılması yada basında sürekli bu konuların işlenmesi gitti gidecek milli takıma konusu 1 aydır yakındır gündem oldu.
    haliyle takım motivasyonu düştü geçen hafta aslında sinyal geldi.
    fb ye 3 -0 öndesin maç 3 3 bitiyor ise düşünmek lazımdı.
    gene aynısı oldu kayseri maçı 2-2 bitti.
    haliyle sezon sonunda yapılması gereken milli takıma hocanın gidişi sezon sonunda olmalıydı.
    takım bu süreçte etkilendi şenol hocanın aklıda milli takımda kaldı.
    alınan sonuçlar bunu gösteriyor.
    ayrıca takım kadrosu şampiyonluk için yeterli zaten değil.bu açıkça görünüyordu.
    lig 3.lüğü nu sene için olabilir gibi görünüyor.
    yönetimde şenol hocanın sezon devam ederken milli takıma gitmesine göz yumdu.
    yönetim hatası ve zaafı var.
    takım etkilendi zaten kadro yetersiz iken birde teknik direktör işi bu beraberlikleride getirdi.
    kimsede ben hatalıyım demez.yönetimde demeyecektir..ytd

Sayfa 445/685 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •