Sayfa 148/685 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    Mehmet Bey, aslında şundan dolayı söylüyorum: benim kurumum geçen sene mayısta şampiyonluktan hemen önce beni aradı ve hisselerimi belli bir para karşılığı ödünç verip veremeyeceklerini sordu. Ben de hayır dedim o vakit. Böyle bir durumda ilk defa karşılaşıyorum, buradaki durumda benim zararım yada kaybım ne olur öğrenmek için soruyorum?
    Birde eğer spek böyle ödünç lot alır ve 3 milyon lotluk bir hacim yakalarsa, elindeki mala hiç dokunmadan bu kadar yüksek hisse ile istediği gibi hareket eder ki zaten öyle yapıyor.
    Bunca yıldır 20 yılı geçti borsadayım daha böyle birşey duymadım.Gerçkliğini kurumunu arayıp doğrulattın mı

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Mehmetfidan Yazıyı Oku
    Bunca yıldır 20 yılı geçti borsadayım daha böyle birşey duymadım.Gerçkliğini kurumunu arayıp doğrulattın mı

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kurum bizzat kendisi beni aradı ve konu ile ilgili onayımı istedi. Söylediği ise piyasada başka müşterilerinin günlük bazda BJKAS ödünç hissesi istedikleri..bunun karşılığında bana günlük bir kazanç sağlayacaklardı. Fakat ben o vakitler şampiyonluğa koştuğu için ve prim yapacağını düşündüğüm için hissemi ödünç bırakmak istemedim ve kuruma onay vermedim. Onlarda başka yerlerden tedarik ettiler.

3. Bu arada rakiplerin ne yaptığı hiç önemli değil, ilk 5 hafta 15 puan yazmazsa şampiyonda olamaz...zira sonrası yorucu ve kayba açık dönem...sırasıyla 15 puan şampiyonlukta rahatlatır..
    Antalya-BJK
    BJK-Kasımpaşa
    Bursa-BJK
    BJK-Karabük
    Konya-BJK

4. Özet geçelim şimdi
    Ptesi endeks yüzde iki kapadı BJK 4,24 den 4,05 geldi
    Salı gününden bugüne dört arabada endeks 116,562 den kapadı BJK 4,16
    Sonuç endeks dışı hisseler böyle
    BIST 30 dışına çıkarak bunu goze alacaksin

alıcı kurumlar

satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

6. Devre arasında tek OLUMLU transfer çalışması yapan BJKAS neden tık yok , yorum yapabilecek hissede olan arkadaşlar varmı? Tüm sportif hisseler Lanetlenmiş halde veya SPEK KY lara çok mal kaptırdı da denilebilirmi?

7.  Alıntı Originally Posted by muratti1976 Yazıyı Oku
    Devre arasında tek OLUMLU transfer çalışması yapan BJKAS neden tık yok , yorum yapabilecek hissede olan arkadaşlar varmı? Tüm sportif hisseler Lanetlenmiş halde veya SPEK KY lara çok mal kaptırdı da denilebilirmi?
    Borcu çok

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Borcu çok

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borcu çoksa bulsun bir çinli yada katarlı satsınlar bıraksınlar bu işi.Zaten gidişat o kaçarı yok avrupada olan buradada olacak doğrusuda bu Fiko kulübü bir ceo yönetmeli derken yolunu yapıyor zaten.Bizim eski yönetici Hüsnü Gürelide geçenlerde aynı şeylerden yani blok satıştan falan bahsetti şu an TFF de görevli gidişat bu inşallahta olur.

Sayfa 148/685 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •