Sayfa 157/684 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    Katılıyorum arkadaşım sana Başkan hava atacağına şirketinin hissesi ne halde diye bi baksın artık.Madem herşey iyiyse niye kredi çekiyorsun. Zarar ediyorsa amatör branşları niye kapatmıyorsun, yoksa başka ne hesapların var diye
    Krediyi borçları yapılandırmak için çekiyor...

Kredi yerine bedelli mi yapsın?

Şu yazılarınızı biraz da düşünerek yazsanız... Sanki ölürsünüz...

2. şirketler halka açılmala gerekçelerşinden bırı de bankaların kredı kıskacından kurtulamk ıçın halka açılan şirketler gerektığınde bedellı sermaye artırımı yaparlar
    bunu bjk ıçın yazmıyorum yazmıyacagımı belırttım zaten tartısma çıkıyor
    kredı mı bedellı mı eğer şirkete guven var ıse bunu adet halıne getırmedı ısıe tabıkı bedellı yapması muteberdır

3.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    Katılıyorum arkadaşım sana Başkan hava atacağına şirketinin hissesi ne halde diye bi baksın artık.Madem herşey iyiyse niye kredi çekiyorsun. Zarar ediyorsa amatör branşları niye kapatmıyorsun, yoksa başka ne hesapların var diye
    Şirket zor durumdaysa önce bünye içinde zarar eden ne varsa kapatırsın yada para ediyorsa satarsın,amatör şubeler hersene 50 milyon zarar ettiriyorsa neyi bekliyorsun yok o bunu der bu şunu der bunlar geçti artık onu bunu düşünmeden kurtulmak lazım banane bayan voleyboldan gitsinler kumda oynasınlar daha çok seyreden olur.Çok radikal kararlar almak zorunda başkan.geldiğinde 700 milyon olan borç 1.900 milyon a çıktı yazık gelen onca paraya rağmen...

netturko Guest
    lan bu takım napiyor 1.0 öne geçti antalyaspor aklım almıyor doydun mu paraya bjk sen nasıl bişey çıktın böyle.... önün e gelenden yiyor yazıklar olsun..

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ben artık yenmesine, futbolcu pazarlamasına şampiyonlar liginde tur atlamasını falan hiçbirşeyi önemsemiyorum farkeden bir şey yok nasılsa hisse yine düşüyor, borçlar yine artıyor yenilsin, berabere kalsın değişen bir şey yok yapılan kredi çekmek onu yapamazsa bedelli yapmaksa onuda bütün kulüpler yapıyor zaten Ben artık bu hissenin takım şampiyon olsun (bence başakşehirin geçilmesi bu sene zor) nasıl bir hareket yapacağını da kestiremiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    ben artık yenmesine, futbolcu pazarlamasına şampiyonlar liginde tur atlamasını falan hiçbirşeyi önemsemiyorum farkeden bir şey yok nasılsa hisse yine düşüyor, borçlar yine artıyor yenilsin, berabere kalsın değişen bir şey yok yapılan kredi çekmek onu yapamazsa bedelli yapmaksa onuda bütün kulüpler yapıyor zaten Ben artık bu hissenin takım şampiyon olsun (bence başakşehirin geçilmesi bu sene zor) nasıl bir hareket yapacağını da kestiremiyorum.
    önceden topluyorlar deniyordu şimdi artık ümit iyice kesilmiş yendi ama herkes karamsar birde afrin demek bize bi 1 ay daha beklemek düşüyo.

7.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    önceden topluyorlar deniyordu şimdi artık ümit iyice kesilmiş yendi ama herkes karamsar birde afrin demek bize bi 1 ay daha beklemek düşüyo.
    Keyifleri bilir... Kim bekliyorsa beklesin...

O ağzı yarı timsah modunda bekleyenlere ZIRNIK lot yok...

Köpüklü kahvemi aldım fokur fokur içiyorum ...

8.  Alıntı Originally Posted by Cxsby Yazıyı Oku
    Keyifleri bilir... Kim bekliyorsa beklesin...

O ağzı yarı timsah modunda bekleyenlere ZIRNIK lot yok...

Köpüklü kahvemi aldım fokur fokur içiyorum ...
    1-0 olunca tırnaklarımı yiyordum. Yendik çok şükür de ben de çay içiyorum.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 157/684 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •