Sayfa 336/687 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by EDEN BULUR Yazıyı Oku
    teknik ve taktik g.tümüze kaçtı!! daha ne olsun?
    bu arada bir üstadım bana kağıdın tekniğini iletti ve inanın canım çok sıkkın. daha da bir şey demiyorum.
    Gozu halen aşağılar da 2.40 hedef destek yere düşen bıçak tutulmaz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. teknik + taktik + grafik = sabır = ihtiyat + tasarruf + zaman

3.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Gozu halen aşağılar da 2.40 hedef destek yere düşen bıçak tutulmaz

evet banada daha düşme görüntüsü olduğu iletildi bir grafikçi tarafından; rakam vermeyeceğim; zarar çok çok büyük; satamıyorum da!! battım.. allah ta çoluğundan çocuğundan çıkarsın bunların!!

(bu arada insanları soyan dolandıran kandıran tiplerin diğer tarafta çekeceği var benim inancıma göre! lakin hemen çoğunun bu tarafta da çoluk çocuklarından çıktığını görüyorum bu gözlerimle!! alahım çocuklarından çıkarsın!! başka da bir şey demiyorum..)

4. Baska param yok. Bedelli ciktigi gun ben de batarim. Dramatik bir aile faciasina sebeb olur. Bir elim kirilip bir gozum kör olsaydi da almasaydim colugun cocugun rizki buhar oldu. Sadece sabrediyorum elden bi sey gelmiyor

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu işte yonetim dahil kimin parmağı varsa Allah hepsini bildigi gibi yapsin. Yatırımcıya verdikleri zararlar yavaş yavaş böyle çıkıyor işte. Önce kupa sonra şampiyonluk sonra siyasi baskı şimdi de basinda çıkan haberlere göre yönetimin topluca istifası. Bu kadar insanın ahını alırsanız işiniz rast gitmez tabi.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mrbrok Yazıyı Oku
    Bu işte yonetim dahil kimin parmağı varsa Allah hepsinin belasını versin. Yatırımcıya verdikleri zararlar yavaş yavaş böyle çıkıyor işte. Önce kupa sonra şampiyonluk sonra siyasi baskı şimdi de basinda çıkan haberlere göre yönetimin topluca istifası. Bu kadar insanın ahını alırsanız işiniz rast gitmez tabi.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    A dan Z ye yönetim sorumlu KEY'i soymaya çalıştılar ve halen soyuyorlar

7. 2,81 şu anda

netturko Guest
    Degnekcilermi yonetio şirketi anlaşır gibi deil Çok büyük vurgun var bu hissede devletin el atmadı lazım kesinlikle böyle bi soygun yok borsa bu olmamalı şirket 10 yıl geriye gitti değer olarak

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 336/687 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •