Sayfa 303/963 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Arkadaşlar ipeke kozaayı geçmiş defalarca. Ama ben bugunku harekette risk gördüğüm için çıktım. Beklemedeyim. Yanlıs anlaşılmasın dün vadem uzun yazdım hala uzun. Ama kısa süreli malı dinlendiriyorum. Herkesr bol kazanç. 8.1 üstü yaparsa yine gelirim.

2. Arkadaslar
    Bende ciktim. Inanilmaz bosluk hissediyorum. Bosanmis gibiyim. Dile kolay tam 4 yil oldu. 3.60 civari girdim ortalamayi 2.40 lara kadar dusurdum simdi ciktim. Kendi adima en azindan 8 e dokunacagini dusunuyorum. Sonbahar da ise Iceri disari hersey yolunda giderse 11- 12 gidecegini biliyorum. Niye bunlari yazdim derseniz 4 yil ipek 6 yil kozal tahtasinda surekli islem yapan biri olarak paylasmak istedim.
    Ciktim cunku eskiler bilir cok zik zak yaparsa ya asagi ya yukari patlar ipek. Asagi patladiginda da kan golune cevirir ortami. Bayram secim 2. Tur filan derken bir sure tribunde olmak bana dogru geldi. Yani benim ki kagittan cok genel durum ile ilgili. Bir de yoruldum yav..

Kalanlara bol kazanc, huzurlu uyku dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by alanyali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ipeke kozaayı geçmiş defalarca. Ama ben bugunku harekette risk gördüğüm için çıktım. Beklemedeyim. Yanlıs anlaşılmasın dün vadem uzun yazdım hala uzun. Ama kısa süreli malı dinlendiriyorum. Herkesr bol kazanç. 8.1 üstü yaparsa yine gelirim.
    Erken kaçtın be dostum inşallah 80 aralığında vermisindir.

4. 7.65 ten verdik. Burdayım üstad. Çok kağıt gezen bir değilim. Kısa süreli dinlenme sadece.

5.  Alıntı Originally Posted by zabuno Yazıyı Oku
    Taşıdığım süre boyunca sanırım 3 kere geçti.

SM-J530YM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    4.su insaallah bana denk gelecek.

HTC One_E8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

genel para girişi / para çıkışı

7. selamün aleyküm
    * pzt nın takasında hissenin ky cısı ambianne tabirre resmen dökülmüs
    *citi günlükte +4 milyon lot, haftalıkta 11 milyon lot ve aylıkta 16 milyon lot mal almış

Sayfa 303/963 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •