Sayfa 390/963 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. arkadaşlar beni yanlış anlamasın.
    maksadım kağıtları övmek, gazlamak değil. zaten koza tahtalarını kimse izah edemez, tanıyamaz...
    benim olayım farklı. beklentilerim çok daha farklı.

paylaşımlarımda ciddiye alınması gereken tek şey; ipeke de 8.5 - kozaa da 9 üstü (oldukça)hacimli kapanışlar sonrası...

bu detay dışında sahip olduğum hisseler şimdilik çocuğum, evladım gibi.

atsan atılmaz, satsan satılmaz...

2. yaklaşık 4.7 ortalama ile yıllarca taşıdığım hisseleri 2, 6 lardan satmak zorunda kalmıştım.
    iki hafta kadar önce ipeği 7.7 lerden almaya başladım. % 70 hisse taşıyorum. hepsi koza gurubu.
    gideceğine inanıyorum. yeryüzünde hangi olumsuz olay olursa olsun, koza gurubunun en az olumsuz etkileneceğini düşünüyorum.
    aksi takdirde almazdım.
    kısa vadede beklentilerim çoğu zaman tutmadı. fakat uzun vadede koza gurubu kazandırmalı. işin doğası bu.
    topraktan altın ve petrol çıkarıyorlar.
    şimdilik verimliliği potansiyelinin çok altında olsa da...
    bu olumsuzluk tahtaların değil. şirket yönetiminin.. şirketleri iyi biliyorum.
    şirketlerin bugününe değil, geleceğine güveniyorum. zaten bu şartlarda üç aşağı beş yukarı... daha fazla etmez.

Herkezin çoğunlukla bildiği halde umursamadağı bir konu var kozalaklarda..şirketin sahipliğinin değişeceği konusu ve buna çok az kaldı...en yakın zamanda aklıma gelen örnekler birer haftada %100 den fazla katlamış dogan medya ve denizbank..geçmişte aklıma ilk gelenler netaş banvit yataş vs..arkadaşlar bir hisse yatırım yaparken dikkate alınacak en önemli kriter her dönem bilançosu karlımı ve bu şirketin satış veya devir beklentisi varmı...evet bunlarda var...bu konu hep gözardı ediliyor ve anlık paniker yapılıyor..daha öncede yazdım bu hiseler çok iyi teknikçi değilsen uzun vadeci hissesidir ki şuan orta vadeci olmak bile yeterli..

4. Vay amk hic boyle bisey gormemistim.

HTC One_E8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yatırım finansmanın satıcı olması frsattan mal yedirmeye devam ediyor havası estiriyor. Yanlış mı yorumluyorum acaba

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Vay amk hic boyle bisey gormemistim.

HTC One_E8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen...bu venim borsadayken ilk seçimimama hissem yok şuan..bekliyorum en iyi alış yerini. Treni kaçırdık..

7.  Alıntı Originally Posted by bilgeozan Yazıyı Oku
    Yatırım finansmanın satıcı olması frsattan mal yedirmeye devam ediyor havası estiriyor. Yanlış mı yorumluyorum acaba

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugünde ayar bozuk gibi gelen e veriyor lar

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 390/963 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •