Sayfa 537/963 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Aynenn yaww.. endeks dağılmış durumda. . Kozalaklar çok iyi durumdalar..bu iyiye işaret kozalaklar için .. endeks niye boktan ona bakmak lazım yine ne oldu? Dün putin ile yapilann şovun ardından bugünde konuşma bakanı cari fazla verecegiz demiş.. onlar konuşurken yaa döviz çıkar ya da bist düşer.. alıştık artık..
    neredeyse eksi 3 yapti. Hal ayni dusuncede misiniz... birisi kardan zarar yazarken digeri zararin dibine vuruyor. Knedime kiziyorum. Kozaldaydim. Birisinin sozuyle oradan cikip buraya geldim...

Kapanışa kadar toparlayıp açıldığı gibi kapatsa yeter bugunde yerinde saydı deriz artık
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    neredeyse eksi 3 yapti. Hal ayni dusuncede misiniz... birisi kardan zarar yazarken digeri zararin dibine vuruyor. Knedime kiziyorum. Kozaldaydim. Birisinin sozuyle oradan cikip buraya geldim...
    Dur bakalım.. günlük bakma.. endeks nekadar daha düşecek ve bunlar nereden tepki verecek ona bakalım.. bir haftadır çıkıyor kağıtlar.. arada böyle bahane ile düzeltmeler zaten gerekiyor ama sonrasında hızları kesilecek mi o önemli.. hergün yükselecek halleri yok galip kağıdı değil bunlar..beklentilerdw bir değisiklik yok ve kozalaklara özel bir habwrden dolayı dusmuyorlar sonuçta
    Kozaa ipeke arasindaki fark konusunda da 500 kez yazıldı artık.. açıklamaya gerek yok..

4. Sil-ke-len-me-yinnnn!!!!!

Hayırlı bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Dur bakalım.. günlük bakma.. endeks nekadar daha düşecek ve bunlar nereden tepki verecek ona bakalım.. bir haftadır çıkıyor kağıtlar.. arada böyle bahane ile düzeltmeler zaten gerekiyor ama sonrasında hızları kesilecek mi o önemli.. hergün yükselecek halleri yok galip kağıdı değil bunlar..beklentilerdw bir değisiklik yok ve kozalaklara özel bir habwrden dolayı dusmuyorlar sonuçta
    Kozaa ipeke arasindaki fark konusunda da 500 kez yazıldı artık.. açıklamaya gerek yok..

iste mesele o. Yani devamli mi cikacak bunlar? E goruyoruz bu adi kagit yukselirken kozaayi takip etmiyor ama inerken onu takip ediyor. Yai bir duserlerse bunu kimse tutamaz gibi gorunuyor. Yani su makas olayina gelince. Su ana kadar o makasi kapatmaya yonelik hicbir hareket yok...

6.  Alıntı Originally Posted by Bittcozal Yazıyı Oku
    Sil-ke-len-me-yinnnn!!!!!

Hayırlı bol kazançlar.

dostum silkelenmemek icin zor sabrediyorum. Normalde kozaa yi dusurup oradan vurdugu ile dusukten bu adi kagiti almasi lazim ama yine kozaaya bakiyor yukari cikmasi icin...

7. Hala aynı fikirdeyim hisseme güveniyorum .. şu an hız kozada olsa da sıra bizede gelecek .. 440 lari gördük 1 ay önce bu hissede oyuzden super şu an
    .

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Bittcozal Yazıyı Oku
    Sil-ke-len-me-yinnnn!!!!!

Hayırlı bol kazançlar.
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

Sayfa 537/963 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •