Sayfa 547/963 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Bence fazla sürmeden ipek kozayı yakalar belkide gecer... Gecen hareketinden bu aklımda kalmıştı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Nazar değmesin maşallah soluksuz çıktı
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

3. Çıldırdı namıssız 😂😂

Hayırlı bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Bittcozal Yazıyı Oku
    Çıldırdı namıssız 😂😂

Hayırlı bol kazançlar.
    enerji patlamasının ayak sesleri.....

5. Hizli gecmeyelim kademeleri sindirelim az sonra sert geri geliyor...ha bugun yarin haber düşerse amenna ciz gec tavani

M.K.A.

Dün gece yazmıştım ipek kız alan satan onemli degil sığ hisse istedikleri anda az bir alımla harekete geçirebilirler diye sanki yazmami beklemişler.. bu alımın iki katı ile kozaa anca %5 yapabiliyorken ipeke %17 leri gördü..belli ki arayı 1 ila 2 tl arasında tutup ara ara bir ona bir ona ayar verip parayı götürecekler bundan sonra... bi ara kozal da da günlük 6-7 bekliyirum artık.. bugün kozaa yi dinlendiriyorlar.. kozaa da tekrar hareket olmaz ise işte ozaman yeni tepe burası olur ki bu iyi değil..bu gece ve yarın kozaa alımları hisselerin s3lelametleri açısından önemli. .ben şahsen kozaa dan yeni ataklar bekliyorum

7. 90a geri geldik 6.15den...buralarda guc toplatip aksama 6 üstü kapanis guzelolur devami icin

M.K.A.

Sayfa 547/963 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •