Sayfa 587/963 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Alıcılar ,Şeker 226k marbass 179k merill 145 k garanti 136 k teb 100k . Satıcılar , deniz 380k global 284k y kredi 70 k tacirler 55k

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by gokhanyucel Yazıyı Oku
    Alıcılar ,Şeker 226k marbass 179k merill 145 k garanti 136 k teb 100k . Satıcılar , deniz 380k global 284k y kredi 70 k tacirler 55k

Çok Saol hocam, ben sen görebiliyorsun sandım, teşekkürler üşenmeden buraya da yazdığın için

3. Yok bende göremiyorum ama sağlam ortaklardanim hem ipek hem koza )

4. Valla bende ağırlık kozadaydı, ipeğe geçtik kumar oynayıp aldık elimize. Dedim yukarı potansiyeli çok fazla yıllık dibi olan 4,22 den de çok uzak değil düşse nereye kadar düşer kendimce mantıklı bir hamleydi ama çok yanlışmış. Zararımı bir kurtarsam töbe yaklaşmam ipeğe, karaktersiz bir hisse. Uzuncu olunacak hisse de değil, parayı kozaaya yada kozala basacan onu anladım.

5. Kozal Formunda "Necdet Kara" arkadaş bilirkişi raporu ile ilgili şu şekilde bir paylaşım yapmış.

"A.i. Kuşlu yazdığına göre bilirkişi raporu 21.12.tarihinde 24 a.c. mahkemesi ne sunulmuş SPK bu bilir kişi raporuna istinaden yeni suç duyurusu yapacak mış
    Kapa düşen habere göre de yeni davalarin açılacağı duyurulmuştu ."

6.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Valla bende ağırlık kozadaydı, ipeğe geçtik kumar oynayıp aldık elimize. Dedim yukarı potansiyeli çok fazla yıllık dibi olan 4,22 den de çok uzak değil düşse nereye kadar düşer kendimce mantıklı bir hamleydi ama çok yanlışmış. Zararımı bir kurtarsam töbe yaklaşmam ipeğe, karaktersiz bir hisse. Uzuncu olunacak hisse de değil, parayı kozaaya yada kozala basacan onu anladım.
    Herkes şu an senin gibi düşünmekte ve bu beni dahada çok umutlandırıyor.
    Ky kalmadı neredeyse ipeke de. Aracı kurum dağılımı bence şuan hikaye, paravan kullandıkları kurumlarla topladıklarını düşünüyorum. Ytd, kendi hislerim

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by CNKY1903 Yazıyı Oku
    Herkes şu an senin gibi düşünmekte ve bu beni dahada çok umutlandırıyor.
    Ky kalmadı neredeyse ipeke de. Aracı kurum dağılımı bence şuan hikaye, paravan kullandıkları kurumlarla topladıklarını düşünüyorum. Ytd, kendi hislerim

Takaslardaki diger kismi yb kurumlardan fazla.. nasil ky kalmadi anlayamadim???

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ak,Finans, Global, Marbaş, Meksa, HSBC, Deniz sence bunların ne kadarı yerli

Sayfa 587/963 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •