Sayfa 97/963 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 769 - 776 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Bu günde bunların 5.40-5.50 aralığında gezinmesini, KOZAL'ın 42-43 aralığına çıkmasını bekliyorum...

Son zamanlarda KOZAL in, bunlar out...

2. Yine aşağı offff offff amk

3. ''Ben satınca gider!'' diyen bir arkadaş yokmu acaba Fedakarlık bekliyoruz....

O benim daha önce de yazmıştım ama satmıycam tekrar zor aldım.. kusura bakmayın..

SM-J200F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kozalin çıkışına ayak uydurmayan hissemiz kozalla beraber düşüyor ne boktan bir iş demekki sabah satacaksın akşama kadar bekleyeceksin hep böyle yapıyorlar

Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Kozalin çıkışına ayak uydurmayan hissemiz kozalla beraber düşüyor ne boktan bir iş demekki sabah satacaksın akşama kadar bekleyeceksin hep böyle yapıyorlar
    Aynen öyle
    Uyuz eşsek misali. İtiyorsun gitmiyor, cekiyorsun gelmiyor.
    Bıktırıcı hamleler.
    İnat edip satmayacagim bugun.
    Bakalim haftaya bugun ne olacak?
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

7. birileri koza ve ipekte habire 31 31 31 31 yakıyor hayırdır dicemde bu işin hayrıda yok beya

8. Bistin böyle şahlandığı, ağır kağıtların dahi bir haftada yüzde 10-15 kazandırdığı bir dönemde dahi -dahi diyorum dikkat çekerim- malum fiyatlamalarda hala satış ağırlıklı gitmeye devam eden ipeke için kağıtta beklemenin hala ziyan olduğunu düşünüyorum ki zaten bu düşüncem -maalesef- gerçekleşmiştir. Hala alım yapılabilir bir durum yok. Sadece kağıda sevdalanmak tabiriyle ifade edilebilecek cümleler sarfedilebilir ama gerçekçi olmak gerek. Daha zamanı gelmedi.

Sayfa 97/963 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •