Sayfa 98/963 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 777 - 784 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Peki farkettiniz mi son uc aydir ilk defa bugun doce+City 800.000lot alista bugunku takasda?

2. Çok defa aldıkları hafta düşmüştür. Yani kağıt öldü bitti demiyorum. Nacizane konuşuyorum fikrimce zamanı hala gelmiş değil. Gelince ben de burada olacağım zaten. Umarım hepimiz bol bol kazanırız. Eğer parçalı çalışıyorsanız ve piyasada siyasi çalkantılarolmuyorsa elbet kazanılır diye düşünüyorum. Fakat burada ne kadar kazanacağımız kendi stratejimiz.

3. Anlaşıldı günü eksi kapatacak..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Çok defa aldıkları hafta düşmüştür. Yani kağıt öldü bitti demiyorum. Nacizane konuşuyorum fikrimce zamanı hala gelmiş değil. Gelince ben de burada olacağım zaten. Umarım hepimiz bol bol kazanırız. Eğer parçalı çalışıyorsanız ve piyasada siyasi çalkantılarolmuyorsa elbet kazanılır diye düşünüyorum. Fakat burada ne kadar kazanacağımız kendi stratejimiz.
    Bugunu 5.43 de kapatir. Pazartesi de ayni sekilde yukari asagi. Belki de asagi salar iyice. 5.51 den cikamadik yazik oldu. Ayip be! Bu kadar agir aksak hisse mi olur!
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

5. Ben 50 üzeri kapanış olur diye düşünüyorum ama bilinmez anlık hareketler işte. heyecan vermiyor doğrusu.

6.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Ben 50 üzeri kapanış olur diye düşünüyorum ama bilinmez anlık hareketler işte. heyecan vermiyor doğrusu.
    iyi yatırım sıkıcı yatırımdır. demiş önemli yatırımcılar, bakalım neler göreceğiz... ytd.

7. Öyle beklemek muhakkak kazandırır ama ben bu kağıt 6 küsür olduğundan beri bu fiyatlara geleceğini sürekli söyledim. 6 üzeri kendim çıkış yapmıştım ve bu süreçte geçtiğim kağıtlar imkb bin de ivmesiyle iyi kazandırdı. Yıllardır bu alemdeyim ama son bir yılda Nirvanya ulaştım 2 liradan ortalama ile 6 üzeri satış yaptığım kağıtta kalsaydım hem kazanç eriyecekti hem yeni limanlarda yanaşıp yeni karlar sağlayamayacaktım.

Demek istediğim hep o aslında. Borsada sağlam şirkette zarar olmaz ama ne kadar kazanç olacağı kendi stratejinizdir. Bol kazançlar

8. Dünkü pasta varmı arkadaşlar kim almış kim satmis

Sayfa 98/963 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •